Слава Україні! Ми не обслуговуємо росіян.

Доменна зона CENTER

Міжнародні
COM NET ORG BIZ INFO NAME MOBI
Українські
UA COM.UA NET.UA ORG.UA IN.UA KIEV.UA region.UA
Інші
SU WS TV UZ CC

Доменна зона CENTER

 • Міжнародні
  COM NET ORG BIZ INFO NAME MOBI
 • Українські
  UA COM.UA NET.UA ORG.UA IN.UA KIEV.UA region.UA
 • Інші
  SU WS TV UZ CC
Оренда хостингу - Deltahost Реєстрація домену Доменна зона center

ПОШУК ДОМЕНУ

 - Пошук

Доменна зона CENTER
домен своїм позначенням виділяє сайти серед інших.

Домен center створений порівняно недавно та стане відмінним вибором для компаній і організацій, торгових домів, розважальних центрів та ін. Універсальність і практичність є безперечними перевагами домену. Він допоможе акцентувати увагу на тематиці сайту, а також притягне цільову аудиторію. Найчастіше таке доменне ім’я обирають для таких сайтів:

 • форуми різної тематики;
 • туристичні портали;
 • магазини;
 • різні розважальні заклади.

Доменне ім’я підходить і для компаній, у назві яких воно фігурує. Розширення відразу допоможе користувачам зрозуміти, що вони мають справу з ресурсом, що представляє меблевий або автомобільний, медичний або інший центр.

Використовуйте переваги яскравого доменного імені

Створення домену відбулося порівняно недавно, у 2014 році, тому в ньому вистачає доступних імен. Із пошуком вільного не виникне проблем. У зоні мають можливість зареєструватися приватні особи, компанії та організації. Довжина імені може становити 3—128 символів. Діють стандартні правила формування назв. Які-небудь специфічні обмеження відсутні.

Пропонуємо замовити популярне доменне ім’я на вигідних умовах. Із нашою допомогою ви зможете розмістити сайт, який стане ефективним інструментом для бізнесу. Ми встановили прийнятну вартість послуг і пропонуємо скористатися всіма перевагами сучасного сервісу. Із питаннями звертайтеся до менеджерів-консультантів онлайн або за телефоном. Ми гарантуємо інформаційну підтримку й комфортні умови обслуговування. Вибирайте професіоналів, які здатні надати комплексні послуги та позбавити будь-яких проблем на стадії створення та розвитку інтернет-ресурсу.

Домены группы Iнші
Доменна зона
Ціна за 1 рік
15 USD
29 USD
35 USD
50 USD
29 USD
27 USD
21 USD
37 USD
70 USD
30 USD

Deltahost
Deltahost - Facebook