Доменна зона CENTER

Міжнародні
COM NET ORG BIZ INFO NAME MOBI
Українські
UA COM.UA NET.UA ORG.UA IN.UA KIEV.UA region.UA
Інші
SU WS TV UZ CC

Доменна зона CENTER

 • Міжнародні
  COM NET ORG BIZ INFO NAME MOBI
 • Українські
  UA COM.UA NET.UA ORG.UA IN.UA KIEV.UA region.UA
 • Інші
  SU WS TV UZ CC
Оренда хостингу - Deltahost Реєстрація домену Доменна зона center

ПОШУК ДОМЕНУ

 - Пошук

Доменна зона CENTER
домен своїм позначенням виділяє сайти серед інших.

Домен center створений порівняно недавно та стане відмінним вибором для компаній і організацій, торгових домів, розважальних центрів та ін. Універсальність і практичність є безперечними перевагами домену. Він допоможе акцентувати увагу на тематиці сайту, а також притягне цільову аудиторію. Найчастіше таке доменне ім’я обирають для таких сайтів:

 • форуми різної тематики;
 • туристичні портали;
 • магазини;
 • різні розважальні заклади.

Доменне ім’я підходить і для компаній, у назві яких воно фігурує. Розширення відразу допоможе користувачам зрозуміти, що вони мають справу з ресурсом, що представляє меблевий або автомобільний, медичний або інший центр.

Використовуйте переваги яскравого доменного імені

Створення домену відбулося порівняно недавно, у 2014 році, тому в ньому вистачає доступних імен. Із пошуком вільного не виникне проблем. У зоні мають можливість зареєструватися приватні особи, компанії та організації. Довжина імені може становити 3—128 символів. Діють стандартні правила формування назв. Які-небудь специфічні обмеження відсутні.

Пропонуємо замовити популярне доменне ім’я на вигідних умовах. Із нашою допомогою ви зможете розмістити сайт, який стане ефективним інструментом для бізнесу. Ми встановили прийнятну вартість послуг і пропонуємо скористатися всіма перевагами сучасного сервісу. Із питаннями звертайтеся до менеджерів-консультантів онлайн або за телефоном. Ми гарантуємо інформаційну підтримку й комфортні умови обслуговування. Вибирайте професіоналів, які здатні надати комплексні послуги та позбавити будь-яких проблем на стадії створення та розвитку інтернет-ресурсу.

Домены группы Iнші
Доменна зона
Ціна за 1 рік
45 USD
29 USD
35 USD
50 USD
29 USD
22.51 USD
24.14 USD
37 USD
75 USD
30 USD

Deltahost
Deltahost - Facebook