УМОВИ НАДАННЯ ПОСЛУГ

Дані умови надання послуг є договором ( «Умови», «Договір», «Оферта») між ТМ Дельтахост ( «Дельтахост», «Ми») і Вами ( «Клієнтом», «Користувачем»). Цей Договір визначає умови і правила використання продуктів і послуг («Послуг»), які надає Дельтахост. Використовуючи сервіси, Ви погоджуєтеся дотримуватися всіх умов і вказівок даного Договору. Якщо Ви не впевнені щодо положень даних Умов або маєте питання, в такому випадку Ви повинні зв’язатися з Дельтахост по електронній пошті або через панель управління для роз’яснення.

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

Всі послуги можу бути використані тільки для законних цілей. Законодавство України поширюється на всіх клієнтів Дельтахост. Законодавство країни, де розміщена послуга, придбана вами, також правомірно. Ви погоджуєтеся убезпечити і захистити Дельтахост від будь-яких претензій, які можуть виникнути в результаті використання сервісів Дельтахост. Ви гарантуєте Дельтахост, що досягли віку 18 років. Будь-яке використання послуг особами молодше 18 років забороняється.

ОПЛАТА

Оплата за всі послуги є обов’язковою і здійснюється і вноситися завчасно до початку надання послуг. Білінговий цикл послуг хостингу, оренди ВПС, виділеного сервера, IP адрес, ліцензій — 1 місяць. Білінговий цикл доменів — 1 рік.

ЦІНА / ЗМІНА ТАРИФА

Сума, яку клієнт платить за послуги, ніколи не буде збільшуватися з моменту покупки, якщо структура і сума витрат для надання послуги залишається незмінною. У разі зміни ціни Дельтахост проінформує всіх клієнтів, яких це може стосуватися, в термін не менше ніж за 30 діб. Дельтахост зберігає за собою право змінювати ціни вказані на сайті: https://deltahost.ua.

ВІДШКОДУВАННЯ І ПОВЕРНЕННЯ ГРОШЕЙ

Якщо Умови порушуються, відшкодування коштів не здійснюється. Для того, щоб здійснити виплату, Дельтахост зберігає за собою право запросити документи, що підтверджують особу власника облікового запису. Клієнт має право отримати відшкодування за попередньо сплачені біллінгові цикли. Оплата за поточний білінговий цикл не може бути відшкодована, не дивлячись на кількість днів, що залишилися. Навіть якщо поточний білінговий цикл почався тільки сьогодні.

Якщо клієнтові не подобається послуга, повернення грошей може бути розглянуто після подачі заявки протягом перших 48 годин після дати початку послуги. Повернення проводиться в межах суми транзакції, за винятком комісії за транзакцію і плати за установку. Плата за установку в разі повернення грошей наступна: VPS — 5 доларів США, виділений сервер — 15 доларів США. Якщо в тарифному плані містяться інші плати за установку, тоді плата за установку з тарифного плану має пріоритет над цими платами за установку. Щоб отримати право на повернення грошей, клієнт повинен відправити запит в панелі управління через систему заявок в тех. підтримку протягом перших 48 годин. Запит повинен містити причини, за якими послуга не відповідає вимогам Клієнта. Після подачі запиту він буде розглянутий протягом наступних 7 днів. Ненадання запиту протягом перших 48 годин призведе до того, що Клієнт не матиме право на повернення коштів.

СКАСУВАННЯ ПОСЛУГ

Повідомлення про скасування послуги повинно бути надано клієнтом до початку наступного біллінгового циклу. Відсутність повідомлення означає що Клієнт бажає продовжити послугу на наступний білінговий цикл, що призводить до автоматичного списання коштів на початку наступного циклу, які не підлягають відшкодуванню. Повідомлення про скасування послуг обробляються протягом 1 години або менше. Ви можете просто подати заявку в службу підтримки для оформлення скасування. Будь ласка, впевніться у наявності повних резервних копій ваших даних перед тим, як подавати запит.

Дельтахост не стягує додаткову плату за пізню оплату. Однак, якщо послуга оплачена з запізненням, наступна дата оплати не буде змінена. Послуги, які скасовані неправильно, залишатимуться активними. Якщо у клієнта є кілька послуг Дельтахост, прострочення оплати однієї з активних послуг без її правильного скасування, може привести до припинення інших послуг на підставі наявності неоплаченої послуги.

ПОВЕРНЕННЯ ПЛАТЕЖУ (CHARGEBACK) ТА ІНШІ РОЗБІЖНОСТІ

У разі, якщо ми отримуємо повідомлення з вимогою повернення коштів (chargeback), всі Ваші активні послуги будуть зупинені і Ваш обліковий запис буде негайно закрито. У разі загрози виникнення вимоги повернення коштів (chargeback), Дельтахост залишає за собою право одноосібно приймати рішення щодо закриття облікового запису.

АВТОРСЬКІ ПРАВА

Використання послуг Дельтахост з метою порушення авторського права або незаконного використання торговельної марки — заборонено. Включаючи (але не обмежуючись): незаконне копіювання музики, книг, фотографій або інших робіт, що охороняються авторським правом. Пропозиції продати підроблений товар власника торгової марки може привести до негайної зупинки роботи вашого профілю.

ЗАБОРОНЕНИЙ КОНТЕНТ І ОБМЕЖЕННЯ

Для захисту від розсилань спаму і дотримання цих Умов всі сервери обмежені тільки однією IP-адресою на кожен сервер, якому дозволено відправляти вихідні повідомлення електронної пошти. Вхідні повідомлення не мають обмежень.

ЗВЕРНЕННЯ ЗІ СКАРГАМИ

Всі скарги відправлені на Е-мейл для скарг будуть переслані Вам. У більшості випадків у Вас буде 24 години щоб відреагувати і вирішити проблему. Однак, в разі коли потрібна негайна реакція (запобігання поширенню шкідливого ПЗ і т.д.), ми можемо призупинити Вашу послугу / обліковий запис негайно. Скарги, які не будуть вирішені протягом 24 годин можуть призвести до блокування / видалення послуги або облікового запису. При виявленні облікового запису, який повторно порушує Умови, обліковий запис буде заблоковано/видалено.

ПОРУШЕННЯ УМОВ

Порушення цих Умов може привести до накладення обмежень, негайного блокування / видалення окремих послуг або цілком облікового запису без відшкодування коштів. Дельтахост залишає за собою право, в разі порушення Умов, винести Клієнту попередження за порушення Умов, накласти обмеження або ж заблокувати / видалити обліковий запис без попередження. Будь-яка спроба атаки на сервери Дельтахост і / або Клієнта Дельтахост і / або спроба використання сервісів Дельтахост без належної оплати, означає порушення цих Умов і призводить до негайного блокування / видалення послуг і облікового запису порушника.

У разі блокування / видалення за порушення Умов, ніякі грошові кошти Клієнту не повертаються і не виплачуються. Встановлюється заборона на повторну реєстрацію облікових записів. У разі повторної реєстрації таким Клієнтом нового облікового запису — новий обліковий запис буде заблоковано без права відшкодування та виплати будь-яких грошових коштів. Якщо Дельтахост вважатиме це можливим — блокування і заборона реєстрації може бути знято після сплати Клієнтом консультаційного платежу, який покриває витрати робочого часу та інші витрати пов’язані з вирішенням питань, які стали причиною блокування. Розмір платежу визначається Дельтахостом індивідуально для кожного випадку. Дії Клієнта, результатом яких стало занесення IP адрес (и) в чорні списки (SBL, RBL), є порушенням цих Умов і тягнуть відповідні наслідки.

ПОРУШЕННЯ ЩОДО ДЕЛЬТАХОСТ

Дельтахост до Клієнтів ставляться з повагою. У свою чергу, Дельтахост очікує такого ж поважного ставлення. Якщо, на думку Дельтахост, Клієнт поводиться нешанобливо або принижує когось із колективу, Клієнта можуть попросити скористатися послугами іншого хостинг-провайдера. В такому випадку, Клієнту надається тиждень (7 днів) для переходу до іншого хостинг-провайдеру. Після цього періоду, Дельтахост залишає за собою право остаточно видалити / зупинити обліковий запис Клієнта. Клієнту при цьому не надаються будь-які виплати. Однак, повернення коштів можливий за попередньо оплачені біллінгові цикли, якщо Дельтахост вважатиме за необхідне.

КОНТЕНТ, ЗАХИЩЕНИЙ ПРАВОМ ВЛАСНОСТІ ДЕЛЬТАХОСТ

Крім контенту який надається Клієнтом, весь контент, який доступний у всіх Послугах, включаючи дизайн, текст, графіку, зображення, відео, інформацію, програмне забезпечення аудіо та інші файли, все програмне забезпечення для надання Послуг ( «Контент Дельтахост»), є власністю Дельтахост . Контент Дельтахост не може бути використаний, змінений, скопійований, поширений, перероблений, опублікований, завантажений, спотворений, показаний, поширений, переданий, проданий або використаний для будь-якої мети, в будь-якій формі або будь-якими способами, цілком або частково, крім як в згоді з цими Умовами. Клієнту забороняється безпосередньо або не на пряму, здійснювати реверс-інжиніринг, декомпілювати, розбирати на частини або намагатися іншими методам витягти програмний код або інші секрети діяльності Дельтахост.

РЕЗЕРВНІ КОПІЇ І ВТРАТА ДАНИХ

Використання послуг Дельтахост знаходиться в зоні вашої відповідальності. Ми не робимо резервні копії для ВПС і виділених серверів. Ми робимо періодичні резервні копії для послуг віртуального хостингу. Однак, безпека ваших даних, завжди є вашою відповідальністю. Ви погоджуєтеся взяти на себе повну відповідальність за файли і передані дані, а також за адміністрування відповідних резервних копій файлів і даних, що зберігаються на серверах Дельтахост. Дельтахост не несе відповідальність за зберігання даних що стосуються послуг, термін оплати яких минув (або послуг, які не були сплачені). Ми будемо робити все можливе і намагатися зберігати ваші дані деякий час після закінчення оплати послуги. Однак, це не гарантується. Послуги і все її дані, можуть бути видалені після закінчення терміну оплати. Дельтахост не буде активувати нові послуги для Клієнтів з заборгованістю.

ТРЕТІ ОСОБИ

Всі відносини /операції з третіми особами здійснюються тільки між Вами та третіми особами. Дельтахост не є Вашим агентом, або агентом третьої особи, представником, довірчим особою чи піклувальником. Дельтахост не несе відповідальності за рішення третіх осіб.

УМОВИ ДЛЯ РЕСЕЛЕРІВ

Дані Умови також відносяться до послуг Клієнтів реселерів. Весь контент розміщений на будь-якому сервері Дельтахост є предметом цих Умов.

ЗМІНА ЦИХ УМОВ АБО ПОСЛУГ

Дельтахост може змінювати, додавати або видаляти розділи Умов в будь-який час. Дельтахост розмістить повідомлення на своєму сайті за 30 днів до внесення і активації таких змін. Після цього терміну, використання Вами будь-яких Послуг має бути відповідно до цих змін.

ЗУПИНКА

Дельтахост може закрити ваш доступ до Послуг цілком або частково, без повідомлення в разі, якщо Ви: не виконали вчасно зобов’язання по оплаті; порушили ці Умови. В такому випадку, Дельтахост не відшкодовуватиме Вам кошти в тому числі будь-які кошти сплачені наперед, а Ви будете зобов’язані виплатити заборгованість (в повному обсязі), нараховану до моменту зупинки. При зупинці послуг з будь-якої причини контент користувача, веб-сайт і інші дані будуть видалені.

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ І РОЗКРИТТЯ ДАНИХ ПРАВООХОРОННИМ ОРГАНІВ

Дельтахост ніколи не буде передавати Ваші дані 3-м особам. На підставі законного запиту від правоохоронних органів, Дельтахост може передати дані будь-якого клієнта без отримання попереднього дозволу від Клієнта або повідомлення Клієнта про такий факт. Дельтахост співпрацюватиме з правоохоронними органами у повній мірі. У разі протиправних дій проти Дельтахост (шахрайство, хакерство, та ін.) Кіберполіція та CERT будуть повідомлені негайно, вся необхідна інформація буде їм надана.

ВІДМОВА ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

Дельтахост не несе відповідальності за будь-які збитки, від якого може постраждати Клієнт або бізнес Клієнта, включаючи, але не обмежуючись: втрату даних через затримки послуг, їх недопоставки, неправильної доставки і будь-які перебої послуг завдані Дельтахостом і / або його Клієнтами. ДЕЛЬТАХОСТ НЕ ДАЄ ЖОДНИХ ГАРАНТІЙ, як прямих так і непрямих при наданні Послуг. Дельтахост не дає ніяких гарантій щодо товарного стану й придатності послуг для певних цілей. Ні в якому разі Дельтахост, керівництво, співробітники або представники не несуть відповідальності перед клієнтом або третіми особами за будь-які збитки, штрафні санкції, збитки, включаючи втрату прибутку або втрату даних в результаті використання послуг. Навіть якщо Дельтахост був повідомлений або було відомо про можливість такого збитку.

Незважаючи на будь-які протиріччя, що містить цей документ, відповідальність Дельтахост перед Вами або будь-якою стороною, яка заявляє претензії через Вас, з будь-якої причини, і незалежно від форми заяви, обмежена сумою сплаченої Вами на користь Дельтахост в розмірі одного останнього місяця попереднього до дій до заяви претензій. Це сукупний ліміт. Існування більше однієї претензії за цим Договором не збільшуватиме цей ліміт.

РЕГУЛЮЮЧЕ ЗАКОНОДАВСТВО, ЮРИСДИКЦІЯ

Будь-які суперечки або скарги, що виникають або стосуються цих Умов, їх порядку або порушення Умов, будуть врегульовуватися згідно чинного законодавства України, без урахування конфлікту правових норм. Віденська Конвенція про Договори для міжнародної купівлі-продажу товарів не відноситься до цих Умов.

ЦІЛА УГОДА

Дані Умови, включаючи документи включені сюди за посиланням або ті, що відносяться до даного документу, замінюють всі попередні дискусії, переговори і домовленості між сторонами, які стосуються справи. Дані Умови та інші укладені угоди складають цілу і повну угоду між сторонами щодо предмета регульованого цим документом.


Дельтахост
Дельтахост - Facebook