Deltahost Умови надання послуг

Умови надання послуг

DeltaHost пропонує Вам укласти договір про надання послуг шляхом приєднання до викладених нижче умов надання послуг, які постійно доступні в мережі Інтернет за посиланням — https://deltahost.ua/ua/tos.html

Загальні положення та умови (Умови)

Використовуючи, замовляючи або оплачуючи будь-яку з послуг, пропонованих DeltaHost або на сайті https://deltahost.ua/ua/ Ви повністю і беззастережно погоджуєтеся з Умовами та приймаєте їх; приймаєте на себе передбачені ними зобов’язання; а також підтверджуєте, що здатні набувати обов’язки і нести відповідальність в достатньому для цього обсязі.

Будь ласка, ознайомтеся з Умовами перед використанням, замовленням або оплатою будь-яких послуг, пропонованих на сайті https://deltahost.ua/ua/. Для Вашої зручності ми структурували їх, натискайте на посилання і побачите відповідну частину Умов:

 1. Ці заголовки тільки для зручності, читати Умови все одно потрібно повністю
 2. Запитайте до замовлення послуг або підтвердження згоди
 3. Щомісяця ми укладаємо договір, іноді за новою ціною
 4. Ми не обслуговуємо боржників і не завжди можемо відновити їх дані
 5. У Вас є 48 годин на тестування послуги
 6. І ті ж 48 годин щоб передумати
 7. Якщо новий період послуг не почався, Ви можете від нього відмовитися
 8. Взаємоповага — істотна умова нашої співпраці
 9. Ми не зберігаємо незаконний контент і не допомагаємо порушникам
 10. Якщо Ви порушуєте ці Умови, Ви втрачаєте сплачені гроші та доступ до послуг
 11. Ми не зберігаємо дані боржників і не робимо резервні копії для ВПС і виділених серверів
 12. Ми відповідаємо тільки за те, що прямо зазначено в Умовах, і в обмеженій сумі
 13. Звертайтеся до нас і повідомляйте через панель управління і e- mail
 14. Ви гарантуєте, що ви не молодше 18 років і повністю дієздатні
 15. Ми не передаємо нікому Ваші персональні дані, якщо іншого не вимагає закон
 16. Якщо чогось немає в Умовах, дивіться в законах України; надумаєте судитися — тільки суди України
 17. Інші положення та Інформація про DeltaHost
 1. Ці заголовки тільки для зручності, читати Умови все одно потрібно повністю

Проставляючи галочку про згоду з Умовами та / або натискаючи відповідну кнопку на цьому сайті або прямо висловлюючи свою згоду з Умовами, Ви приєднуєтеся до них і укладаєте договір про надання послуг на цих Умовах.

Заголовки в цих Умовах зроблені для більш швидкого пошуку положень, які Вас цікавлять. Якщо основний текст Умов відрізняється від заголовків, то основний текст має перевагу. Будь ласка, прочитайте Умови повністю.

 1. Запитайте до замовлення послуг чи підтвердження згоди

Якщо Ви не згодні з цими Умовами або не розумієте їх — не використовуйте, не замовляйте і не сплачуйте послуги DeltaHost. Ми готові пояснити Вам Умови та відповісти на Ваші питання, для цього напишіть на [email protected].

 1. Щомісяця ми укладаємо новий договір, іноді за новою ціною

Замовляючи ту чи іншу послугу, Ви погоджуєтеся укласти договір про надання цієї конкретної послуги відповідно до цих Умов і ціні, яка вказана в описанні такої послуги на сайті https://deltahost.ua/ua/. Якщо DeltaHost з якої-небудь причини не може надати Вам послугу або укласти з Вами договір, DeltaHost повідомить Вас про це до початку очікуваного періоду надання послуги на e-mail, вказаний Вами при формуванні замовлення.

DeltaHost пропонує свої послуги на помісячній основі, якщо інше не зазначено в описанні конкретної послуги на сайті https://deltahost.ua/ua/. Наприклад, послуга делегування доменного імені надається на рік. Кожна послуга DeltaHost споживається Вами в момент початку відповідного періоду (місяця, року або іншого відрізка часу) і не може бути скасована, а оплачені за послугу кошти не підлягають поверненню або відшкодуванню, якщо інше прямо не передбачено цими Умовами. Це викликано тим, що послуги полягають у наданні на визначений період (Період) конкретних обмежених в своїй кількості ресурсів (обчислювальні потужності, обсяги пам’яті жорстких дисків, кількість технічних засобів, IP — адрес, ліцензій на ПЗ, унікальних доменних імен і т.п. ).

Після того як DeltaHost направив Вам підтвердження про прийняття замовлення на конкретні послуги на конкретний термін, ціна на такі послуги не буде змінюватися. DeltaHost встановлює Умови і ціни на свої послуги на сайті https://deltahost.ua/ua/ і зобов’язується повідомити Вас про зміну цих Умов і цін на послуги, якими Ви користуєтеся, на майбутні періоди не пізніше, ніж за 10 днів до початку таких періодів. Якщо Вас не влаштовує ціна, встановлена на послугу на майбутні періоди, не укладайте з DeltaHost договір про надання такої послуги на відповідний період. Якщо Ви зробили замовлення на послугу зі зміненою ціною, то Ви погодилися з такою зміненою ціною.

Ціни на послуги DeltaHost вказуються в USD. Резиденти України здійснюють оплату за послуги в UAH за внутрішнім курсом, який вказується в панелі управління — https://cp.deltahost.com.

 1. Ми не обслуговуємо боржників і не завжди можемо відновити їх дані

Якщо на момент замовлення нової послуги або послуги на новий Період у Вас є заборгованість перед DeltaHost, DeltaHost може на свій розсуд не обробляти Ваше замовлення, а також відмовити Вам у наданні послуги, до повного погашення заборгованості та внесення необхідної передоплати.

Як тільки у Вас виникне борг за надані послуги, DeltaHost має право, в будь-який момент і без будь-яких попереджень, припинити Ваш доступ до цієї послуги і, при цьому дані, що зберігаються завдяки такій послузі, будуть знищені. Будьте обачні, при відсутності бек-апів, Ви можете втратити свої дані!

Для відновлення доступу до послуги або замовлення її на новий Період, Ви зобов’язані сплатити борг за весь період прострочення (з моменту закінчення крайнього сплаченого періоду до моменту припинення доступу).

Якщо дані були знищені, DeltaHost, при наявності технічної можливості, може спробувати їх відновити за окрему плату на підставі окремої домовленості. В такому випадку, в період з моменту припинення доступу до моменту відновлення доступу послуга не надається, а оплата за цей період не вимагається.

Якщо Ви замовили у DeltaHost кілька пов’язаних послуг, припинення доступу до однієї з послуг, може вплинути на інші послуги або навіть зробити їх марними. Недопущення такій ситуації знаходиться повністю в рамках Вашого контролю, а тому не передбачає ніяких повернень коштів або компенсацій. DeltaHost максимально сприятиме відновленню початкового положення, як тільки Ви сплатите борг в повному обсязі.

 1. У Вас є 48 годин на тестування послуги

Протягом 48 годин з моменту надання послуги Ви можете заявити про недоліки послуги та DeltaHost безкоштовно усуне їх. Якщо DeltaHost не зможе усунути заявлені недоліки в прийнятний термін, DeltaHost повідомить Вас про це, поверне сплачені за таку послугу кошти в повному обсязі і принесе свої вибачення, а договір про надання цієї послуги на відповідний період буде вважатися розірваним з моменту такого повідомлення.

Якщо ж протягом 48 годин з моменту надання послуги Ви не заявили про недоліки, вважається, що вони незначні і не впливають на якість і корисність послуги, а Ви не маєте права на будь-які компенсації або відшкодування.

 1. І ті ж 48 годин на передумати

Якщо Ви вперше замовили у DeltaHost послугу певного виду та протягом 48 годин з моменту надання послуги прийшли до висновку, що вона Вам не підходить, Ви можете відмовитися від цієї послуги, пояснивши, що саме Вам не підійшло. Протягом 7 днів з моменту отримання повідомлення про відмову, DeltaHost:

— розгляне повідомлення;

— якщо повідомлення відповідає цим Умовам, підтвердить розірвання договору (Договір вважається розірваним з моменту направлення DeltaHost підтвердження); і

— якщо вважатимете це за необхідне, на свій розсуд, можете ініціювати повернення сплачених Вами коштів, за вирахуванням витрат на комісії за перерахування і вартості підготовки послуги.

Вартість підготовки послуги вказана в описанні такої послуги на сайті https://deltahost.ua/ua/. Якщо в описі такої послуги не вказано інше, то вартість підготовки послуги VPS для цілей цього розділу Умов становить 5 USD, а виділеного сервера — 15 USD.

Для здійснення повернення коштів DeltaHost може запросити Ваші документи чи підтвердити Вашу особу іншим способом. DeltaHost не відповідає за не проведення повернення коштів, якщо Ви відмовилися підтвердити свою особистість.

 1. Якщо новий Період послуг не почався, Ви можете від нього відмовитися

Якщо Ви замовили послугу на майбутні Періоди і надали DeltaHost достатній доступ, DeltaHost самостійно спише оплату за таку послугу на початку відповідного періоду послуг. Кожна послуга споживається Вами в момент початку відповідного періоду і не може бути скасована, а оплачені за послугу кошти не підлягають поверненню або відшкодуванню, якщо інше прямо не передбачено цими Умовами.

Ви можете відмовитися від передплачених послуг, але не пізніше, ніж за день (двадцять чотири години) до початку відповідного Періоду послуг. Для цього надішліть повідомлення про відмову або змініть настройку автоподовження в списку послуг на панелі керування на сайті https://deltahost.ua/ua/. Списання проводитися не буде, якщо повідомлення про відмову було направлено своєчасно і згідно всіх вимог цього розділу Умов і розділу 13 (Звертайтеся до нас і повідомляйте через панель управління і e- mail).

Якщо Ви самостійно оплатили за Період послуг і цей Період послуг ще не почався, Ви можете відмовитися від передплачених послуг, але не пізніше, ніж за день (двадцять чотири години) до початку відповідного періоду послуг. У разі отримання такого повідомлення про відмову, DeltaHost ініціює повернення сплачених Вами коштів, за вирахуванням витрат на комісії за перерахування. Повернення коштів за надану послугу не здійснюється, навіть якщо відповідний Період почався в день подання відповідного повідомлення.

Для здійснення повернення коштів DeltaHost може запросити Ваші документи або підтвердити Вашу особу іншим способом. DeltaHost не відповідає за не проведення повернення коштів, якщо Ви відмовилися підтвердити свою особистість.

Якщо платник (або від його імені це робить банк, еквайєр або інша організація) звертається до DeltaHost з вимогою повернення коштів (chargeback) сплачених за замовлені Вами послуги, DeltaHost має право, без будь-яких попереджень, припинити Ваш доступ до цих і всіх інших послуг, а також обмежити доступ до вашого облікового запису на сайті https://deltahost.ua/ua/. При цьому, дані, що зберігаються завдяки такій послузі, будуть знищені. Будьте обачні, при відсутності бек-апів, Ви можете втратити свої дані! Якщо дані були знищені, DeltaHost, при наявності технічної можливості, може спробувати їх відновити за окрему плату на підставі окремої домовленості.

 1. Взаємоповага — істотна умова нашої співпраці

Ми (DeltaHost) з великою повагою ставимося до наших клієнтів і вдячні їм за їх вибір. Однак, ми також поважаємо себе і очікуємо шанобливого ставлення з Вашого боку. Якщо, на думку DeltaHost, Ви будете виявляти явну неповагу до DeltaHost (наприклад, принижувати співробітників), DeltaHost має право розірвати з Вами договір, надавши Вам 7 днів для переходу до користування послугами іншого провайдера. По завершенню цих 7 днів, DeltaHost має право, без будь-яких попереджень, припинити Ваш доступ до послуг, а також обмежити доступ до вашого облікового запису на сайті https://deltahost.ua/ua/. При цьому, дані, що зберігаються завдяки таким послугам, будуть знищені. Будьте обачні, при відсутності бек-апів, Ви можете втратити свої дані! Якщо дані були знищені, DeltaHost, при наявності технічної можливості, може спробувати їх відновити за окрему плату на підставі окремої домовленості.

У разі такого розірвання договору, сплачені за надані послуги грошові кошти не підлягають поверненню або відшкодуванню. Нагадуємо, що кожна послуга DeltaHost споживається Вами в момент початку відповідного періоду.

 1. Ми не зберігаємо незаконний контент і не допомагаємо порушникам

Істотною умовою користування послугами DeltaHost є повна відповідність Вашої діяльності закону, а також неможливість використання послуг DeltaHost для проведення діяльності, забороненої в цьому розділі Умов.

Будь-який контент і будь-які дані, завантажені на обладнання DeltaHost є предметом регулювання цих Умов.

Вам забороняються будь-які спроби атаки серверів DeltaHost і / або клієнтів DeltaHost, як і спроби змінити або обійти будь-які технічні обмеження або налаштування серверів DeltaHost і / або його клієнтів, в тому числі спроби скористатися послугами або технічними засобами DeltaHost без належної оплати.

Ви погоджуєтеся не використовувати прямо або побічно послуги DeltaHost для (Вам забороняється):

— використання об’єктів прав інтелектуальної власності без достатньої правової підстави, наприклад, незаконне використання торгівельної марки, копіювання музики, книг, фотографій і т.п .;

— проведення масових E- mail розсилок і / або проведення E- mail розсилок з більш ніж з однієї IP-адреси;

— здійснення будь-яких інших дій, які призвели, могли або можуть призвести до внесення IP-адреси (- ів) в списки SBL, RBL і інші «чорні списки»;

— для обходу технічних обмежень, встановлених DeltaHost; наприклад, обмеження можливих розсилок спаму, усі послуги обмежені тільки однією IP-адресою на кожен сервер, якому дозволено відправляти вихідні повідомлення електронної пошти, а на вхідні повідомлення такі обмеження не встановлені;

— здійснення, сприяння або пропаганди будь-яких дій з наркотичними засобами, піратським або незаконно використовуваним програмним забезпеченням, контрафактними або «сірими» товарами;

— здійснення, сприяння або пропаганди насильства або будь-яких інших незаконних дій;

— здійснення, сприяння або пропаганди сканування портів, зломів, хакерських атак і інших дій, здатних несанкціоновано вплинути на обчислювальні пристрої, телекомунікаційні мережі або інформацію, яка зберігається або передається з їх допомогою;

— сайтів, що містять порнографічний або інший «дорослий» контент, (або сайтів і бізнесів, які можуть так сприйматися користувачами);

— здійснення або сприяння шахрайству, як і іншим діям, які можна обґрунтовано вважати подібними шахрайству або вводять в оману користувачів.

 1. Якщо Ви порушуєте ці Умови, Ви втрачаєте сплачені гроші та доступ до послуг

Якщо Ви порушуєте правила і / або заборони, викладені в цих Умовах, DeltaHost має право на свій розсуд вчинити одну чи кілька з перелічених дій:

— повідомити Вас про скоєне порушення і вимагати припинити і не повторювати його;

— обмежити доступ до послуг або їх обсяг;

— розірвати всі договори про надання послуг, укладені з Вами, в односторонньому порядку без попередніх повідомлень і припинити Ваш доступ до послуг і знищити дані, що зберігаються завдяки таким послугам. Будьте обачні, при відсутності бек-апів, Ви можете втратити свої дані! Якщо дані були знищені, DeltaHost, при наявності технічної можливості, може спробувати їх відновити за окрему плату на підставі окремої домовленості.

Якщо договір про надання послуг розірваний DeltaHost як наслідок Вашого порушення Умов, Ви втратите всі права, надані Вам цими Умовами, включаючи права на будь-які повернення коштів та відшкодування. Внесена Вами передоплата за майбутні періоди послуг також не повертається в такому випадку і стягується DeltaHost в якості штрафу за порушення. Таке розірвання договору не звільняє Вас від обов’язку сплатити борг перед DeltaHost, який виник до розірвання договору.

Якщо договір про надання послуг розірваний DeltaHost як наслідок Вашого порушення Умов, Ви також втрачаєте право (Вам забороняється) укласти з нами нові договори про надання послуг і використовувати сайт https://deltahost.ua/ua/. У разі реєстрації на сайті, в порушення цієї заборони, і внесення будь-яких коштів, DeltaHost має право не повертати і не відшкодовувати внесені Вами кошти.

Якщо Ви хочете відновити співпрацю після порушення Умов, зверніться до DeltaHost, можливо ми зробимо для Вас пропозицію на окремих умовах (наприклад, з умовою компенсації нашого часу, витраченого на пошук взаємовигідного рішення з урахуванням створених Вами ризиків).

Наслідки порушення Умов у вигляді прострочення платежів описані тут Ми не обслуговуємо боржників і не завжди можемо відновити їх дані.

 1. Ми не зберігаємо дані боржників і не робимо резервні копії для ВПС і виділених серверів

Ви самі відповідальні за своєчасне створення резервних копій і їх зберігання у інших провайдерів або на інших пристроях. DeltaHost не робить резервні копії для ВПС і виділених серверів. Збереження Ваших даних завжди є повністю Вашою відповідальністю.

Навіть якщо DeltaHost зобов’язався забезпечити збереження даних або проводив резервне копіювання, DeltaHost не зобов’язаний і не несе відповідальність за зберігання даних по завершенню періодів замовлених послуг та в разі виникнення у Вас заборгованості. Ми постараємося зберігати ваші дані якийсь час після закінчення Періоду сплаченої послуги, хоча це вимагає від нас додаткових витрат. Однак, таке зберігання НЕ є зобов’язанням DeltaHost. Наслідки виникнення заборгованості для Ваших даних описані тут Ми не обслуговуємо боржників і не завжди можемо відновити їх дані.

Якщо дані були знищені або втрачені, DeltaHost, при наявності технічної можливості, може спробувати їх відновити за окрему плату на підставі окремої домовленості.

 1. Ми відповідаємо тільки за те, що прямо зазначено в Умовах, і в обмеженій сумі

DeltaHost бере на себе зобов’язання докласти розумні зусилля для забезпечення якості Послуг, їх відповідності характеристикам, зазначеним при замовленні послуг, і своєчасного усунення недоліків, що виникли. DeltaHost не обіцяє, що все і завжди буде ідеально працювати, але ми будемо намагатися щоб було саме так. При цьому, DeltaHost прямо або побічно не дає ніяких гарантій, в тому числі, гарантій задоволення, відповідності послуг Вашим потребам, їх придатності для певних цілей.

DeltaHost не несе відповідальності за фактичні збитки і упущену вигоду, які Ви понесли чи можете понести, в тому числі, в результаті втрати даних, затримок в наданні послуг або виправленні недоліків послуг, будь-яких перебоїв в доступі до послуг. Це обмеження відповідальності поширюється також на випадки, коли DeltaHost був повідомлений або повинен був знати про можливості такого збитку.

На випадок, якщо суд або будь-який інший компетентний орган дійде висновку про зобов’язання DeltaHost провести Вам будь-які компенсації, зазначені в цьому розділі Умов вище, Ви погоджуєтесь, що DeltaHost компенсує Вам збиток в обсязі, що не перевищує сум, фактично сплачених Вами за один Період відповідної послуги. Якщо Ви зазнали кілька видів або типів шкоди, це не впливає на обсяг компенсації, визначений в цьому абзаці Умов.

DeltaHost не має відношення до Вашого спілкування та угод з третіми особами. DeltaHost не є Вашим агентом, або агентом третьої особи, представником, довіреною особою чи піклувальником. DeltaHost не несе відповідальності за рішення і дії третіх осіб.

 1. Звертайтеся до нас і повідомляйте через панель управління і e- mail

Всі повідомлення, запити та інше звернення до DeltaHost необхідно проводити через панель управління https://cp.deltahost.com. Якщо в панелі управління відсутній форма, відповідна Вашим зверненням, або вона не працює з якихось причин, направляйте її на [email protected]

Якщо Ви направили DeltaHost будь-яке звернення в іншому порядку, ніж це зазначено в Умовах, DeltaHost не зобов’язаний його обробляти, таке звернення вважається ненаправленим і Ви самі несете повну відповідальність за несвоєчасне направлення або не направлення такого звернення.

Якщо Ваше звернення не містить інформації або не супроводжуються документами, які вимагаються Умовами, таке звернення вважається неподаною до виправлення таких його недоліків.

 1. Ви гарантуєте, що ви не молодше 18 років і повністю дієздатні

DeltaHost надає послуги тільки тим фізичним особам, які мають повну дієздатність, і це істотна умова для нас. Якщо Ви не досягли 18 років або не володієте повною дієздатністю з іншої причини, Ви не можете отримувати послуги у DeltaHost і укладати договір з DeltaHost. Якщо виявиться, що Ви прийняли Умови, не володіючи повною дієздатністью, DeltaHost має право негайно припинити надавати Вам будь-які послуги, а всі внесені Вами (або в Вашу користь) платежі залишити собі як компенсацію понесених витрат і зусиль. Якщо Ви не володієте повною дієздатністю, а послуги DeltaHost Вам дуже потрібні, зверніться до своїх батьків (усиновителів), опікуна чи піклувальника. Якщо Ви будете визнані недієздатним або Ваша дієздатність буде обмежена, DeltaHost має право розірвати укладений з Вами договір про надання послуг в односторонньому порядку.

 1. Ми не передаємо нікому Ваші персональні дані, якщо іншого не вимагає закон

DeltaHost ніколи не буде передавати третім особам Ваші дані, які Ви ввели через сайт https://deltahost.ua/ua/ або завантажили на обладнання DeltaHost в рамках користування послугами, крім випадків передбачених чинним законодавством або прямо зазначених в Умовах. Однак, на підставі рішення суду або запиту від правоохоронних органів, DeltaHost буде зобов’язаний передати Ваші дані без отримання попереднього дозволу або повідомлення про такий факт. DeltaHost буде сприяти законним діям Правоохоронних органів.

У разі виявлення з Вашого боку дій, які містять ознаки правопорушення, в тому числі проти DeltaHost ( наприклад, шахрайство, хакерство), DeltaHost має право повідомити Ваші персональні та інші дані правоохоронним органам для цілей розслідування.

 1. Якщо чогось немає в Умовах, дивись в законах України; надумаєте судитися — тільки суди України

Відносини між DeltaHost і Вами в зв’язку з наданням послуг регулюються законодавством України. Якщо Ви замовили або придбали послуги DeltaHost у посередників (реселерів), Ви можете ними скористатися тільки прийнявши в повному обсязі ці Умови. Конвенція ООН про договори міжнародної купівлі-продажу товарів не застосовується до договорів, укладених на цих Умовах .

Усі спори, розбіжності або вимоги, що виникають з договорами на цих Умовах або в зв’язку з ними, в тому числі що стосуються їх укладення, тлумачення, виконання, порушення, припинення або недійсності, а також будь-які інші суперечки між Вами і DeltaHost, підлягають вирішенню в судах України згідно правилам підсудності, встановленими законодавством України без урахування колізійних норм.

 1. Інші положення і інформація про DeltaHost

Посилання, інші документи і письмовий договір

Використовуючи, замовляючи або оплачуючи будь-яку з послуг, пропонованих DeltaHost / або на сайті https://deltahost.ua/ua/ Ви повністю і беззастережно погоджуєтеся з Умовами, приєднуєтеся до них і укладаєте договір про надання послуг. Такий договір включає також документи і дані, включені до Умов за допомогою посилання на них, і становить цілісну і вичерпну угоду між Вами і DeltaHost.

Такий договір замінює всі попередні дискусії, переговори і домовленості між сторонами, які стосуються предмета договору. Однак, якщо між Вами і DeltaHost підписано письмова угода, яка регулює ті ж питання, що і ці Умови, положення такої письмової угоди превалюють.

Наш контент є частиною послуги, але Ви не можете його використовувати в інший спосіб

Крім контенту, який Ви самі завантажуєте, весь контент, який стає Вам доступний внаслідок споживання послуг DeltaHost, включаючи дизайн, текст, графіку, зображення, відео, програмне забезпечення, аудіо, інші файли і інформацію, все програмне забезпечення для надання таких послуг ( контент DeltaHost ), є інтелектуальною або іншою власністю DeltaHost і його ліцензіарів.

Контент DeltaHost не може бути змінений, скопійований, поширений, перероблений, опублікований, завантажений, спотворений, показаний, переданий, проданий або використаний для будь-якої мети, в будь-якій формі або будь-якими способами, цілком або частково, крім як в відповідності з цими Умовами. Вам забороняється, безпосередньо або побічно, здійснювати реверс-інжиніринг, декомпілювати, розбирати на частини або здійснювати спроби витягти програмний код або іншу конфіденційну інформацію DeltaHost.

Партнерські програми

DeltaHost може запропонувати Вам брати участь в партнерських програмах по залученню клієнтів, наприклад, за допомогою розміщення коду на Вашій веб-сторінці, який рекламує послуги DeltaHost. Партнерські програми регулюються окремими угодами, проте використання можливостей партнерських програм для інших цілей, крім сумлінної реклами послуг DeltaHost, є порушенням цих Умов.

Наприклад, спроби маніпуляцій з метою видати окремих клієнтів DeltaHost як таких, які були залучені завдяки Вашим зусиллям, не визнаються добросовісними діями і є порушенням цих Умов.

Інформація про DeltaHost

Юридичні особи, уповноважені використовувати знак для товарів і послуг (торгову марку) ДЕЛЬТАХОСТ (свідоцтво № 163690) і пропонувати свої послуги через сайт https://deltahost.ua/ua/:

 • ТОВ «Дельтахост», ЕДРПОУ 41934713
 • ФОП Земляний Д.Л., ІПН 3049012075
 • ФОП Руденко О.С., ІПН 2842904035
 • ФОП Руденко І.М., ІПН 2969304009

Звертаємо Вашу увагу, що під знаком для послуг (торговою маркою) ДЕЛЬТАХОСТ (свідоцтво № 163690 ) надають свої послуги й інші суб’єкти підприємництва. Крім того, на сайті https://deltahost.ua/ua/ ТОВ «Дельтахост» також пропонує послуги, які надаються третіми особами або із залученням третіх осіб.

Послуги DeltaHost не вимагають ліцензії. Ціни на сайті https://deltahost.ua/ua/ вказані без урахування ПДВ, всі інші встановлені в Україні податки включені в ціни.


Deltahost
Deltahost - Facebook