Перенесення домену

Міжнародні
COM NET ORG BIZ INFO NAME MOBI
Українські
UA COM.UA NET.UA ORG.UA IN.UA KIEV.UA region.UA
Інші
SU WS TV UZ CC
Перенесення домену
Перенесення домену
 • Міжнародні
  COM NET ORG BIZ INFO NAME MOBI
 • Українські
  UA COM.UA NET.UA ORG.UA IN.UA KIEV.UA region.UA
 • Інші
  SU WS TV UZ CC
Оренда хостингу - Deltahost Перенесення домену

ПОШУК ДОМЕНУ

Перенесення домену - Пошук

Трансфер домену — процедура переносу домену від одного реєстратора до іншого. Рішення щодо передачі домена може бути викликано різними факторами: якість надання послуг, безпека, ціна або небажання (відсутність можливосі) платити іноземному реєстратору.

На що звернути увагу перед тим як почати перенос домена?

При несвоєчасному подовженні доменного імені під час процедур переносу можуть виникнути додаткові труднощі. Тому не починайте перенос, якщо:

 • ваш домен зареєстрований менше ніж 60 днів;
 • ви вже здійснили передачу домену і з того часу не минуло 60 днів;
 • термін реестрації домена спливає раніше ніж за 2-х тижні.

Перед початком переносу також важливо перевірити, чи правильно вказані дані власника облікового запису. Якщо ФІО містить помилки, потрібно подати запит на зміну ФІО.

Переконайтесь, що ви маєте доступ до електронної пошти, яка вказана при регістрації домену, щоб мати можливість підтвердити права власності на домен. Перевірити дані, які були вказані при реєстрації домену можна за допомогою сервісу WHOIS.

Етапи перенесення домену

Щоб перенести домен до іншого реєстратора, необхідно отримати код авторизації домену у поточного реєстратора, після — підтвердити переказ до нового. Ввесь процес складаэться з наступних кроків:

 1. Разблокировка домена. Заборона на трансфер домену зазвичай виставляэться автоматично, тому слід зняти блокування, використовуючи розділ в особистому кабінеті «Трансфер домена» («Перенос домену» або інші відповідні назви, які залежать від реєстратора).
 2. Отримання коду авторизації. Коли домен розблоковано, в цьому ж розділі потрібно подати заявку на перенесення, вказавши контактні дані для отримання коду.
 3. Заявка на перенесення у нового реєстратора. В особистому кабінеті вже нового реєстратора в розділі «Перенесення домену» потрібно заповнити форму, в якій вказати доменне ім’я і код авторизації.
 4. Оплата і здійснення переносу. Оплатити послугу і дочекатися завершення перенесення.

Якщо ви замислюєтеся про перенесення домену до іншого реєстратора, зверніться до наших менеджерів, щоб отримати докладну інформацію про всі нюанси процедури і вигідних умовах.

Крім переносу та реєстрації домену, ви також можете арендувати сервер за розумною ціною та замовити додаткові послуги. Розвивайте інтернет-бізнес разом з Deltahost.


Deltahost
Deltahost - Facebook