Слава Україні! Ми не обслуговуємо росіян.

Доменна зона CO

Міжнародні
COM NET ORG BIZ INFO NAME MOBI
Українські
UA COM.UA NET.UA ORG.UA IN.UA KIEV.UA region.UA
Інші
SU WS TV UZ CC

Доменна зона CO

 • Міжнародні
  COM NET ORG BIZ INFO NAME MOBI
 • Українські
  UA COM.UA NET.UA ORG.UA IN.UA KIEV.UA region.UA
 • Інші
  SU WS TV UZ CC
Оренда хостингу - Deltahost Реєстрація домену Доменна зона co

ПОШУК ДОМЕНУ

 - Пошук

Доменна зона CO
національний домен верхнього рівня для Колумбії.

Національним доменом верхнього рівня Колумбії є со. Спочатку нерезиденти мали можливість реєстрації виключно доменів третього рівня поверх будь-якого з наявних, що належать до другого. Від 2010 року для всіх стала можливою реєстрація доменів першого рівня. Ця зона є доступною для сайтів найрізноманітніших тематик, якщо вони стосуються цієї країни. Також її використовують й інші ресурси, власники яких зацікавлені у створенні незвичної назви проєкту.

Купити домен co корисно тим, хто зацікавлений у швидкому пошуку вільного імені, щоб створити сайт, який легко запам’ятовуватиметься. Такі ресурси привертають увагу користувачів, стають популярними та впізнаваними.

Переваги реєстрації

Доменна зона викликає довіру не лише в колумбійців, але і в жителів інших країн. Реєстрація в ній гарантує ефективний розвиток і просування ресурсу в мережі. Вибір багатьох компаній і приватних осіб на користь такої реєстрації обумовлений такими особливостями домену:

 • універсальність і можливість використання всіма охочими;
 • інтуїтивна зрозумілість розширення, простота його запам’ятовування;
 • відсутність спеціальних складних умов для реєстрації.

Усім сайтам цієї доменної зони гарантована безпека. Якщо зараз розглянути, які сайти використовують домен, можна побачити безліч популярних і широко відомих. Якщо ви прийняли рішення просувати бізнес у мережі або власні ідеї, ми готові допомогти зареєструвати доменне ім’я, щоб спростити цю роботу.

Звертайтеся до менеджерів-консультантів компанії за телефоном або онлайн. У нас ви зможете замовити й інші послуги, щоб продуктивно рухатися до своєї мети.

Домены группы Iнші
Доменна зона
Ціна за 1 рік
15 USD
29 USD
35 USD
50 USD
29 USD
27 USD
21 USD
37 USD
70 USD
30 USD

Deltahost
Deltahost - Facebook