Доменна зона CO

Міжнародні
COM NET ORG BIZ INFO NAME MOBI
Українські
UA COM.UA NET.UA ORG.UA IN.UA KIEV.UA region.UA
Інші
SU WS TV UZ CC

Доменна зона CO

 • Міжнародні
  COM NET ORG BIZ INFO NAME MOBI
 • Українські
  UA COM.UA NET.UA ORG.UA IN.UA KIEV.UA region.UA
 • Інші
  SU WS TV UZ CC
Оренда хостингу - Deltahost Реєстрація домену Доменна зона co

ПОШУК ДОМЕНУ

 - Пошук

Доменна зона CO
національний домен верхнього рівня для Колумбії.

Національним доменом верхнього рівня Колумбії є со. Спочатку нерезиденти мали можливість реєстрації виключно доменів третього рівня поверх будь-якого з наявних, що належать до другого. Від 2010 року для всіх стала можливою реєстрація доменів першого рівня. Ця зона є доступною для сайтів найрізноманітніших тематик, якщо вони стосуються цієї країни. Також її використовують й інші ресурси, власники яких зацікавлені у створенні незвичної назви проєкту.

Купити домен co корисно тим, хто зацікавлений у швидкому пошуку вільного імені, щоб створити сайт, який легко запам’ятовуватиметься. Такі ресурси привертають увагу користувачів, стають популярними та впізнаваними.

Переваги реєстрації

Доменна зона викликає довіру не лише в колумбійців, але і в жителів інших країн. Реєстрація в ній гарантує ефективний розвиток і просування ресурсу в мережі. Вибір багатьох компаній і приватних осіб на користь такої реєстрації обумовлений такими особливостями домену:

 • універсальність і можливість використання всіма охочими;
 • інтуїтивна зрозумілість розширення, простота його запам’ятовування;
 • відсутність спеціальних складних умов для реєстрації.

Усім сайтам цієї доменної зони гарантована безпека. Якщо зараз розглянути, які сайти використовують домен, можна побачити безліч популярних і широко відомих. Якщо ви прийняли рішення просувати бізнес у мережі або власні ідеї, ми готові допомогти зареєструвати доменне ім’я, щоб спростити цю роботу.

Звертайтеся до менеджерів-консультантів компанії за телефоном або онлайн. У нас ви зможете замовити й інші послуги, щоб продуктивно рухатися до своєї мети.

Домены группы Iнші
Доменна зона
Ціна за 1 рік
45 USD
29 USD
35 USD
50 USD
29 USD
22.51 USD
24.14 USD
37 USD
75 USD
30 USD

Deltahost
Deltahost - Facebook