Як зареєструвати домен: ключові моменти

Як зареєструвати домен: ключові моменти

26.11.2019
Оренда серверів DELTAHOST Блог Як зареєструвати домен: ключові моменти

Перед тим як зареєструвати доменне ім’я, треба розібратися в термінології, інакше можна припуститися маси помилок. Домен — це унікальне ім’я сайту. При його введенні в рядок браузеру можна швидко знайти й відкрити ресурс для перегляду.

Якщо ви не знаєте, як зареєструвати свій домен першого або верхнього рівня, то спочатку зверніться в нашу компанію. Ви витратите мінімум часу на виконання всіх дій. Але майте на увазі, що реєстрація домену — це не купівля. Ви станете його власником на певний термін (як правило, на рік), після чого треба продовжувати угоду.

Поставити питання про те, як зареєструвати домен для сайту, можна фахівцям служби підтримки. Консультанти роз’яснять усі нюанси. Завдання досить просте, і ви швидко з ним впораєтеся.

Як відбувається реєстрація домену: основні кроки

Знаючи, як відбувається реєстрація домену першого або верхнього рівня, ви самостійно виконаєте всі дії. Спершу обирайте ім’я вашого сайту. Бажано, щоб воно було простим. Це дозволить користувачам запам’ятати його з першого разу.

Ваші дії мають бути такими:

  1. Відкрийте наш сайт.
  2. До відповідної чарунки занесіть доменне ім’я.
  3. Відзначте бажані зони.

Після кліку на кнопку «Ок» («Підібрати» тощо) будуть показані всі зони, для яких назва вільна. Якщо ж ім’я зайняте, доведеться вигадувати нове. Тому розгляньте всі можливі для вас варіанти перед тим, як зареєструвати домен першого рівня.

Коли виберете вільне ім’я, переходьте до основного процесу. Натисніть на кнопку «Реєстрація», після чого створіть обліковий запис і сплатіть вибрані домени.

Як зареєструвати доменне ім’я з додатковими опціями?

Тепер ви знаєте, як зареєструвати доменну зону. Але візьміть до уваги, що нерідко надається додатковий пакет послуг. Потрібен він вам чи ні — вирішуйте самі.

Розібравшись, як зареєструвати домен верхнього рівня, ознайомтеся з додатковими опціями. Наприклад, запропонована можливість автоматичного продовження прав після закінчення вказаного періоду або доступний хостинг для розміщення сайту.

До того, як зареєструвати домен, зверніть увагу на наявні зони. Деякі з них доступні всім бажаючим, а частина призначена тільки для торгових брендів із відповідною назвою. В останньому випадку необхідно надати документацію. Але якщо її немає, що робити? Просто використовуйте інші зони, і проблема буде вирішена.

Поділитися з друзями


Дельтахост
Дельтахост - Facebook