Як створити власний сайт?

Як створити власний сайт?

25.03.2020
7136
3 хв.
Deltahost Блог Як зробити сайт Як створити власний сайт?

У наш час практично вся реклама перебуває в Інтернеті: банери, спливаючі вікна й контекстні оголошення в соціальних мережах. Але найефективніший спосіб продемонструвати свої послуги та товари — це власний ресурс. Отже, у вас є домен і хостинг. Як створити сайт?

Сайт - Як створити власний сайт?

Ви можете скористатися допомогою конструкторів або робити все вручну. В обох способів є свої переваги та недоліки. Якщо у вас обмежений бюджет, завжди можна за онлайн-курсами засвоїти основи HTML (HyperText Markul Language) та експериментувати зі створенням простого статичного сайту. Це універсальна мова, якою й пишуться веб-сторінки. Але якщо немає можливості вивчати код, є й інший спосіб.

Зверніть увагу на більшу частину сторінок, на які заходите. Багато з них зроблені на основі конструкторів, платних або безкоштовних. Якщо ви не вмієте і не хочете вчитися програмувати, скористайтеся їхньою допомогою.

Створення сайту на CMS

CMS - Як створити власний сайт?

CMS (системи управління вмістом) працюють за принципом конструктора. Із безлічі деталей ви збираєте унікальний сайт, вибираєте кольорову гаму, розташування статей, віджетів, власноруч налаштовуєте кількість підсторінок. Але в таких програм є кілька особливостей:

  1. У багатьох конструкторів відсутня функція перенесення. Якщо ви захочете змінити хостинг, вам доведеться самостійно переносити сайт.
  2. Сторінки, створені на основі безкоштовних хостингів, часто ігноруються пошуковими системами.
  3. Недобросовісний провайдер може користуватися вашим ресурсом і заробляти на ньому.
  4. Неможливо створити складний і багаторівневий сайт.
  5. У хостингів часто є обмеження за дисковим простором і функціоналом.
  6. На безкоштовних конструкторах дуже мало шаблонів, тому їх доведеться докупати.

Усі бізнесмени розпочинали свій шлях із шаблонних сайтів, тому є сенс спробувати. Протестуйте безкоштовні та платні хостинги, створіть сайт із наявних шаблонів — і тоді зможете вирішити, чи підходить вам ця платформа. Але якщо ви плануєте зробити веб-сайт інструментом маркетингу, то потужностей, які надають конструктори, вам не вистачить. Доведеться користуватися послугами виділених серверів, а не просто віртуальними ресурсами. Але що робити далі, якщо у вас уже є домен і хостинг? Можна написати ресурс самостійно.

Створення сайту з нуля

Зовсім не обов’язково писати код і займатися поглибленим вивченням мови HTML. Багато блогів і форумів, пов’язаних з інформаційними технологіями і веб-дизайном, часто викладають шаблони кодів і діляться матеріалами. Користуючись цими напрацюваннями, можна створити простий лендінг, а в перспективі багаторівневий ресурс із переходами та зручною навігацією. Сайт із нуля створюється за такими етапами:

  1. Пошук ідеї, ніші, колірного рішення.
  2. Створення макету. Зробіть кілька варіантів, покажіть контрольній групі. Клієнти мають хотіти затриматися на головній сторінці, а не швидше її закрити.
  3. Написання коду, його тестування.
  4. Верстка сайту.

Якщо HTML програмування здасться вам цікавим, надалі ви зможете вивчати код за онлайн-уроками. Ця мова підходить для створення статичних сайтів, але для динамічного контенту треба використовувати сучасніші та складніші мови, наприклад, PHP, Python, CSS, JavaScript.

Створюємо сайти разом із Deltahost

Серед корисних програм для веб-майстра-початківця можна виділити Adobe Dreamweaver, Notepad++, NetBeans. Якщо хочете уникнути подібних складнощів, можна звернутися в компанію та замовити в них будь-який лендінг, інтернет-магазин, візитку, корпоративний сайт.

Спираючись на фінансові можливості, кількість часу та робочу силу, обирайте свій спосіб створення сайту. За належної старанності й посидючості зробити працюючий ресурс можна навіть самому.

Якщо у вас є хостинг і домен, що робити далі, підкаже Deltahost. У нашому блозі є вся базова інформація про конструктори, перенесення сайтів і надійні виділені сервери.

Поділитися з друзями

Deltahost
Deltahost - Facebook