Навіщо потрібна парковка домену?

Навіщо потрібна парковка домену?

21.09.2020
4828
4 хв.
Deltahost Блог Цікаве про домени Навіщо потрібна парковка домену?

Напевно, краще за все почати статтю з визначення поняття, про яке ми говоримо.

Що таке парковка домену?

Отже, паркуванням домену називають можливість без сайту використовувати його (домен). Суть даного процесу полягає в тому, що генерується автоматичне перенаправлення на робочий сайт з зазначенного домену. Іноді парковку використовують, коли сайт знаходиться на стадії розробки і поки не розташований на хостингу. При цьому є необхідність повідомити відвідувачів, що сайт скоро буде працювати.

Парковка доменів

Навіщо потрібна парковка домену?

Існує таке визначення, як комерційна парковка. Це означає, що використовуються спеціальні сервіси, які дозволяють на цьому навіть заробити. Також буває парковка, використовувана для максимального підвищення відвідуваності власних сайтів. Дана послуга не робить абсолютно ніякого впливу на ціну хостингу, вона безкоштовна і тому підтримується практично всіма існуючими хостингами. Паркінг дає можливість заробити просто за рахунок реєстрації домена без сайту. Та й взагалі, при цьому робити сайт немає абсолютно ніякої необхідності. Необхідності у сервері немає, а користувачі просто перенаправляються на якусь конкретну IP — адресу. У подібній ситуації Вам не доведеться:

  • Віддавати чималі гроші за розкрутку власного сайту;
  • Купувати необхідний контент;
  • Платити за хостинг.

Як прив’язати домен до хостингу?

Ця операція буде потрібно Вам коли Ваш сайт буде готовий і Ви захочете відключити парковку і прив’язати доменне ім’я до реального сайту.

Прив’язка доменного імені до хостингу полягає в корекції NS-записів типу A. Потрібно вказати IP-адресу сервера на якому розташований ваш сайт. Застосування цих змін вимагають деякого часу. Іноді до 24 годин, але частіше оновлення відбувається за 2-3 години.

Докладну інструкцію як редагувати NS-записи можете отримати у техпідтримки компанії в якій зареєстровано доменне ім’я або у вашій хостингової компанії.

Фінансова сторона питання

Варто відзначити, що прибуток, який можна отримувати з домену, залежить безпосередньо від якості використання доменів, а також від їх фактичної кількості. Під поняттям «якість використання» розуміється той доведений факт, що всі без винятку користувачі вводять подібні домени в надії знайти необхідний сайт за вказаною адресою, користуючись виключно своєю інтуїцією. Щоб на паркінгу ще й заробити, реєструвати рекомендується домени, які не тільки збігаються з назвами імен, фірм, предметів і так далі, але і з незначними помилками.

Заробити на паркінгу дають можливість домени, на яких у минулому був розміщений якийсь сайт. Адже у великої кількості сайтів є і постійні відвідувачі. І вони з закладок або ж просто за звичкою переходять на сайт за колишньою адресою. А ще на різних ресурсах стоять посилання на існуючі в минулому сайти, з яких переходи здійснюються теж нерідко.

Паркування домену ще називають новим щаблем розвитку киберсквоттинга. Це придбання домену саме для отримання прибутку з нього.

Постійний розвиток подібного бізнесу зобов’язана тому, що в світі зареєстровані мільйони доменів. Але ж варто відзначити, що багато з них навіть не експлуатуються. Вони просто в бездіяльності очікують, коли термін їх реєстрації закінчиться. Дуже багато доменів раніше реєструвалося просто про запас і буває так, що їх не використовують навіть більше року. У цьому випадку, природно, доведеться або відмовитися від домену, або оплатити заново на рік. І сам собою напрошується певний висновок. Якщо за реєстрацію та продовження дії домену необхідно платити, так чому б не окупити ці витрати.

Домени

Різновиди парковки домену

Паркувати дозволяється домени тільки другого і третього рівня. Тільки не забуваєте про необхідність заборони в файлі robot.txt індексації домену. В іншому випадку Ваш домен цілком може бути просто забанений цілою низкою пошукових систем. І тоді неймовірно складно буде вивести з бана домен, якщо з’явиться бажання використовувати його.

До того, як з’явилися сервіси парковки доменів, контекстну рекламу підключати до них не можна було взагалі. Однак коли вони з’явилися, дана функція стала доступна навіть, якщо відвідуваність дорівнює нулю.

Можливість безкоштовного паркування домену

Як правило, послуга безкоштовного паркування має обмеження за кількістю доступних DNS записів, ліміт DNS запитів на місяць і інші обмеження. Послугою безкоштовним паркуванням домену розумно скористатися як тимчасовим заходом, наприклад, коли Ваш сайт знаходиться в стадії розробки.

І пам’ятайте, якщо Ви вирішили, використовуючи подібний спосіб, заробити дійсно непогані гроші, Вам однозначно знадобиться цілий арсенал якісних імен доменів, що складе кілька сотень. Хоча, і саму звичайну самоокупність адже ніхто поки не скасовував.

Поділитися з друзями

Deltahost
Deltahost - Facebook