Чи можлива реєстрація домену «UA» без торговельних марок?

Чи можлива реєстрація домену «UA» без торговельних марок?

18.09.2020
3850
2 хв.
Оренда серверів DELTAHOST Блог Цікаве про домени Чи можлива реєстрація домену «UA» без торговельних марок?

Для реєстрації домену в зоні «UA» потрібна реєстрація торговельної марки.

Слід завжди перевіряти, чи вільні в дану хвилину бажані імена доменів, потім потрібно відправити запиту на реєстрацію та сплатити за реєстрацію обраного вами домену. Якщо Вам потребен домен зони «UA» , потрібно виконати трохи інші операції.

Для кого підійде доменна зона «UA»?

Домени в зоні «UA» підходять власникам прав на відповідні торговельні марки, словесні знаки для товарів і послуг.

На даний момент працюють правила, які встановлює адміністратор доменних зон «UA», реєстрація подібного домену може бути доступною тільки тоді, коли Ви є власником відповідних торговельних марок. При реєстрації власної торговельної марки Ви в будь-якому випадку повинні будете витратити деяку суму, провести певний час для отримання прав.

Слід сказати про те, що кілька років тому одним популярним українським реєстратором було оголошено (інформація розміщена на офіційному сайті), що вже через кілька місяців всі, хто захочуть, зможуть зареєструвати домен у зоні «UA», навіть в тому випадку, якщо клієнти не мають своїх торговельних марок.

Домени - Чи можлива реєстрація домену «UA» без торгових марок?

Таким чином, спеціальний розділ сайту для користувачів повинен був пропонувати заповнювати свою особисту інформацію та доменне ім’я. Це повинно зацікавити тих клієнтів, які хочуть бути в топі рейтингу. Це право доступно кожному, хто пройде реєстрацію «UA» доменної адреси без зазначених складнощів. Зверніть увагу, що з того часу минули роки і навіть десятки років, але такої можливості не було і немає, а що стосується компанії-реєстратора, вони і сьогодні не дають виразних відповідей з приводу конкретного терміну з надання даної послуги.

На даний момент ніхто з упевненістю не може сказати, коли саме буде можливо здійснити реєстрацію доменного імені у зоні «UA» без наявної раніше зареєстрованої торговельної марки.

Домени UA - Чи можлива реєстрація домену «UA» без торгових марок?

Що потрібно для реєстрації домену в зоні «UA»?

Для реєстрації домену в зоні «UA» необхідна наявність Свідоцтва України на торговельний знак (знак для товарів та послуг), виданого уповноваженим державним органом. У разі, якщо Ви не є власником Свідоцтва, тоді потрібно договір на передачу права власності на торговельний знак або торговельну марку.

Альтернативи домену «UA»

Що ж робити якщо Ви не є власником торговельної марки, але потрібно зареєструвати доменне ім’я? Ви можете підібрати домен в інших зонах:

  • COM.UA — доступна будь-якій людині, легко запам’ятовується, відмінна альтернатива домену UA;
  • IN.UA — домен для компаній, бізнес яких націлений переважно на український ринок;
  • COM — найпопулярніший домен, тому підібрати вільне ім’я вкрай складно;
  • BIZ — домен призначений для бізнес сфери.

Якщо альтернативні варіанти Вас не влаштовують, і Ви бажаєте отримати домен «UA», йдучи чесним шляхом, потрібно пройти процедуру реєстрації ТМ. Потім подати заявку на реєстрацію доменного імені на сайтах реєстраторів вказавши номер свідоцтва та реєстраційні дані торговельної марки.

Поділитися з друзями

Deltahost
Deltahost - Facebook