Який хостинг обрати для блогу, інтернет-магазину й інших проектів?

Який хостинг обрати для блогу, інтернет-магазину й інших проектів?

21.10.2019
Оренда серверів DELTAHOST Блог Який хостинг обрати для блогу, інтернет-магазину й інших проектів?

При створенні інтернет-проектів у новачків виникає резонне запитання: який хостинг краще обрати для сайту? Тут немає універсальної відповіді. Усе залежить від кількох критеріїв, які необхідно враховувати. Якщо сайт створюється «з нуля», обирайте найдешевший хостинг. Його можна вдосконалити в міру просування проекту. Молоді портали не мають високу відвідуваність і велике навантаження, а тому немає сенсу переплачувати на початкових етапах.

Не має значення, вам потрібен хостинг для блогу чи інтернет-магазину. Ми допоможемо підібрати оптимальний варіант для будь-яких сайтів і CMS (Wordpress та ін.). Звертайтеся до консультантів, щоб розв’язати поставлене завдання.

Який хостинг кращий: облік основних критеріїв

Який хостинг кращий, ви зрозумієте в ході роботи. Але при виборі тарифу враховуйте:

  1. Тип сайту.
  2. Навантаження.
  3. Обсяг.
  4. Платформу.

Від типу порталу залежать практично всі характеристики. Якщо ви не знаєте, який хостинг обрати для інтернет-магазину, тут не потрібна висока продуктивність. Коли треба завантажувати багато важких файлів або робити обчислення (на кшталт 1С), допоможе VPS, або виділений сервер.

Вирішуючи, який хостинг кращий, ураховуйте навантаження та відвідуваність ресурсу. При розробці сайту важко оцінити ці параметри. Якщо ж портал функціонує давно, прогляньте звіти.

Коли підготовка до запуску сайту завершена, ви маєте знати необхідний обсяг для зберігання інформації. Для односторінника потрібний мінімум. Якщо ресурс інформаційний, а в планах — додавання статей, обсяг треба збільшити.

Черговий критерій — платформа, що використовується. Не має значення, який хостинг обрати для сайту на Wordpress. Домен популярний і підтримується хостерами.

Який хостинг краще обрати для сайту?

Якщо ви сумніваєтеся, який хостинг обрати для блогу або інших проектів, зверніть увагу на пропозиції з пробним періодом. Ви можете протестувати послугу впродовж певного часу.

Оцініть зручність інтерфейсу, швидкість відповідей саппорту, різноманітність і гнучкість тарифних ліній. У службі підтримки компанії можуть порадити, який хостинг обрати для сайту на Wordpress. При цьому будуть ураховані основні вимоги, щоб надати вам оптимальний варіант.

Що стосується безкоштовних хостингів, краще обходити їх осторонь. Провайдери не несуть відповідальності за розміщену інформацію, можливе ігнорування ваших запитів із боку саппорту, високі тарифи за необхідності вдосконалення. Якщо не знаєте, який хостинг обрати для інтернет-магазину або інформаційних ресурсів, звертайтеся до фахівців нашої компанії. Тут вам нададуть повну інформацію та допоможуть із вибором тарифу.

Поділитися з друзями


Дельтахост
Дельтахост - Facebook