Який хостинг найкраще вибрати для сайту 2020

Який хостинг найкраще вибрати для сайту 2020

21.10.2019
3980
5 хв.
Оренда серверів DELTAHOST Блог Корисне про хостинг Який хостинг найкраще вибрати для сайту 2020

Який хостинг краще вибрати для сайту

Створюючи власний інтернет-проект — односторінковий сайт, інтернет-магазин або новинний ресурс, у власника відразу ж виникає питання: який хостинг краще вибрати для сайту? І тут, як і в багатьох інших питаннях, не може бути одного універсального варіанта відповіді. Усе залежить від різних критеріїв, які треба враховувати при виборі. Якщо ви створюєте свій сайт «із нуля», оптимальним варіантом для хостингу може бути найдешевший тарифний план у провайдера. У міру його просування, збільшення кількості відвідувачів можна перевести його на більш функціональний тариф. Це заощадить гроші на початку розкручування та дозволить їх використовувати раціональніше.

Фахівці служби підтримки провайдера завжди допоможуть підібрати найбільш оптимальний варіант хостингу, що задовольнить ваші поточні потреби.

Критерії для вибору хостингу

Вибору хостингу - Який хостинг найкраще вибрати для сайту 2020

Власні пріоритети в роботі сайту ви визначите лише після початку його роботи. Тому виділимо найголовніші з них:

 • Тип порталу. Від цього вибору залежать більшість характеристик. Звісно, чим більше операцій здійснюватиметься на сайті, тим більша продуктивність порталу зможе забезпечити його безперебійну роботу. Для інтернет-магазину, наприклад, достатньо невисокої продуктивності, а сайти із завантаженням об’ємних файлів потребуватимуть VPS або виділеного сервера.
 • Навантаження. Ця величина безпосередньо залежить від кількості відвідувачів, тому передбачити цю цифру на початковому етапі для сайту-новачка неможливо. Якщо ви володієте подібним ресурсом, то зможете подивитися всі цифри зі звіту провайдера. У будь-якому разі на початковому етапі розкручування це той критерій, на якому легко заощадити.
 • Обсяг. Відповідає за місце для зберігання матеріалів сайту. Чим швидше вони поповнюватимуться, тим більше обсягу в майбутньому знадобиться для зберігання. Односторінковим сайтам його потрібно мінімум, тоді як новинним — у порядку зростання.
 • Платформа. Не має значення, який хостинг вибрати для сайту на WordPress. Движок має популярність і підтримується провайдерами без обмеження, як і сайти, створені на інших платформах: uKit, Wix, uCoz, Webasyst, Diafan, Cloud.

Який хостинг вибрати для інтернет-магазину?

Сьогодні більшість користувачів звертають пильну увагу на створення власного інтернет-магазину. Звичайно, це зручно — продавати й купувати, не виходячи з дому. Навіть такі громіздкі й витратні у зберіганні предмети, як меблі, побутова техніка, будівельні матеріали, добре продаються в мережі Інтернет.

Хостинг для інтернет-магазину - Який хостинг найкраще вибрати для сайту 2020

Якщо ви є власником будь-якого бізнесу, при переведенні його у віртуальний простір відразу ж виникає питання: який хостинг кращий?

Головним критерієм для інтернет-магазину буде безперебійна робота сайту. Оскільки основний пік покупок (а це вихідні та святкові дні) збігається з годиною пік у всіх без винятку хостерів, це питання доведеться продумати заздалегідь. Навіть на початковому етапі розкручування для забезпечення безперебійної роботи сайту треба вибрати хостинг, який добре себе зарекомендував. Як це зробити на практиці? Ми вам допоможемо, визначивши основні моменти, що впливають на ваш вибір:

 • Якісна робота служби підтримки. Цей показник у різних хостингів можна порівняти ще до підписання договору на надання послуг. Чим вища кваліфікація співробітників компанії-провайдера, тим легше вам буде отримати вичерпну та швидку інформацію з усіх питань, а їх у процесі роботи буде достатньо. Тому швидкодія, доступність і професіоналізм фахівців — сильний козир на користь вибору хостингу.
 • Щоденне резервне копіювання сайту. Цей критерій ви згадаєте добрим словом при виникненні будь-якої непередбаченої ситуації. Особливо корисний він буде на початку розкручування. Для інтернет-магазину з асортиментом, що постійно оновлюється, і базою покупців не підходить менш часте копіювання інформації.
 • Аптайм хостингу. Його величина безпосередньо впливає на задекларовану хостером можливість безперебійної роботи. Порівнявши цей показник у кількох компаніях, можна зрозуміти, наскільки він відповідає реальності.
 • Панель управління. Новачкам найлегше оцінити цю перевагу. Якщо на початковому етапі ви розумієте більшість функцій без додаткового роз’яснення, отже, інтуїтивно зрозуміла панель і в майбутньому не завдасть вам жодного клопоту.
 • Розміщення сервера в дата-центрах із високим рівнем безпеки. Сервери компанії DeltaHost розташовані в дата-центрах класу TIER2+ і TIER3 в Україні, Росії, Європі та США. Це власне сучасне обладнання DeltaHost, що забезпечує високий аптайм і щоденний бекап.

Який хостинг вибрати для блогу або новинного сайту

Перш ніж підбирати хостинг, з’ясуємо основні базові поняття в цьому питанні. По суті, хостинг означає послуги сервера, де розміщуються чужі веб-сайти, доступ до яких відкритий для всіх користувачів всесвітнього павутиння WWW.

Розвиток мережі Інтернет зумовив і швидке зростання компаній, які надають послуги хостингу, що зробило цю сферу ринку дуже конкурентною, а вибір звичайного власника сайту — непростим.

Хостинг для сайту - Який хостинг найкраще вибрати для сайту 2020

Статистика показує, що власники блогів і новинних ресурсів спершу схиляються в бік вибору безкоштовного хостингу, вирішивши таким чином заощадити. Але в цьому випадку це точно неправильне рішення. Навіть на початковому етапі наповнення сайту він зазвичай генерує унікальний контент. Безкоштовні ж хостинги не є за своєю суттю такими. Просто вони компенсують свої внески за рахунок інших джерел. Для власників сайтів вони відіграють негативну роль. Зупинимося на найголовніших мінусах безкоштовного хостингу:

 • велика кількість рекламних банерів, за які ви не отримуєте жодної копійки;
 • спонсорські посилання, часто сумнівного змісту;
 • постійно спливаючі активні вікна, що дратують будь-якого відвідувача, у тому числі й вас;
 • маленький обсяг і продуктивність ресурсу. Цей негативний критерій ви оціните в міру наповнення сайту матеріалом;
 • низький рівень просування в рейтингу, що пов’язано з привласненням вашому сайту третьорозрядного домену.

Для новинного сайту ми рекомендуємо підібрати сервер, який точно витримає потік відвідувачів, що постійно зростає. Саме цей показник відсутній у безкоштовного хостингу. Кращим варіантом буде виділений сервер, що відповідає за роботу тільки вашого сайту, без яких-небудь додаткових сусідів. Якщо ви володієте кількома сайтами, оренда такого сервера у хостера окупиться в кілька разів швидше.

Якщо у вас є які-небудь сумніви, який хостинг вибрати для блогу, скористайтеся пропозицією від компанії з пробним періодом. Під час тестування тарифу, яке триватиме певний час, ви зможете на практиці оцінити якість і рівень цієї послуги.

На всі питання ви вже зараз зможете отримати кваліфіковані відповіді у фахівців нашої компанії. Тут вам нададуть повну інформацію та допоможуть вибрати тариф, що відповідає вашим потребам.

Поділитися з друзями

Deltahost
Deltahost - Facebook