Microsoft Windows Evaluation

Microsoft Windows Evaluation

30.04.2021
6847
1 хв.
Deltahost Блог Корисне про хостинг Microsoft Windows Evaluation

Microsoft Windows Evaluation Center надає можливість протестувати продукти Microsoft перед придбанням ліцензії. Зокрема Microsoft дозволяє протестувати такі продукти:

  • Windows 11
  • Windows 10 Enterprise
  • Windows Server 2019
  • Windows Server 2016
  • Windows Server 2012 R2

Це повнофункціональні версії ОС Windows, які поставляються з попередньо встановленим Evaluation ключем. Термін ознайомлення для Windows 10 Enterprise становить 90 днів. Для Windows Server всіх версій — 180 днів.

Після закінчення цього терміну користувач повинен прийняти рішення про купівлю ліцензії. Якщо з якихось причин зазначених термінів не вистачило для тестування — є можливість зробити, так званий, rearm — продовжити термін ознайомлення ще на один такий же період. Щоб продовжити термін ознайомлення для Windows 10, потрібно набрати в командному рядку:

slmgr.vbs -rearm

Щоб продовжити термін ознайомлення для Windows Server, потрібно набрати в командному рядку:

slmgr /rearm

Таке продовження терміну ознайомлення для Windows Server можна робити 5 разів. Таким чином максимальний термін використання Windows Server Evaluation можна продовжити до 3 років = 180 * 6 (проте за умовами використання Evaluation версій Microsoft ви не повинні використовувати ознайомлювальну версію в комерційних цілях).

Поділитися з друзями

Deltahost
Deltahost - Facebook