Переваги виділеного сервера

Переваги виділеного сервера

12.11.2020
3800
3 хв.
Оренда серверів DELTAHOST Блог Корисне про хостинг Переваги виділеного сервера

Хороший веб-сайт — ефективний бізнес. Створивши ресурс, який супроводжує і забезпечує бізнес компанії, важливо «влаштувати» його в мережі інтернет на надійний виділений сервер, який використовує швидкі канали зв’язку. Пропозицій можна знайти багато, але вибір має істотне значення. Необхідно оцінити багато критичних параметрів, перш ніж прийняти правильне рішення.

Що таке dedicated server?

Сервер - Переваги виділеного сервера

Виділений сервер або dedicated server — це окрема, фізична машина (сервер). Тобто реальний комп’ютер з конкретним обсягом пам’яті, жорстким диском, процесорами.

Послуга хостингу «виділений сервер» передбачає надання в оренду виділеного фізичного сервера.

Як працює виділений сервер?

Виділені сервери знаходитися в захищених дата-центрах, постійно підключені до живлення і швидкісних каналів Інтернет для забезпечення цілодобового доступу до них.

Купуючи послугу «Виділений сервер«, ви отримуєте повний доступ до фізичного комп’ютера і можете віддалено керувати ним, встановлювати операційну систему, програмне забезпечення і т.п.

Сервер працює так само, як і будь-який інший фізичний сервер, з тією лише різницею, що він надійно захищений в дата-центрі, а турботи по його обслуговуванню лягають на плечі хостинг-провайдера.

Кому і для яких цілей підійде виділений сервер?

Виділений сервер використовується для додатків, які не можуть перебувати на одному сервері з іншими проектами і мають підвищені вимоги до обчислювальних ресурсів. Наприклад: сервер баз даних, навантажений web-проект, ігровий сервер.

Виділений сервер також використовують для організації власної системи віртуалізації. У цьому випадку на одному фізичному сервері можна запустити кілька віртуальних серверів з різними операційними системами, що виконують різні завдання в рамках одного великого проекту.

Головні плюси dedicated server

Виділений сервер має переваги в порівнянні з іншими видами хостингу:

  • обчислювальні ресурси всього сервера знаходяться під вашим контролем;
  • повний контроль над доступом до сервера;
  • можливість встановити будь-яку операційну систему, будь-яке програмне забезпечення, і встановити будь-які права для користувачів;
  • максимально можлива швидкість роботи ваших додатків.
Сервер і клієнти - Переваги виділеного сервера

Компанія «Deltahost» пропонує консультації, рекомендації та одне з найкращих рішень: 24 години щодня і цілий рік ваш ресурс буде розташований на виділеному сервері і забезпечений безперервною технічною підтримкою, при цьому буде гарантована не тільки безпека і прозорість управління ресурсом, але і надано можливість переміщати ресурси в оптимальні точки знаходження.

Якщо основна маса ваших клієнтів знаходиться в СНД, є сервер зі зручним розташуванням в Україні, якщо вам потрібен швидкий доступ до Європи, ресурс можемо розмістити в Нідерландах.

В залежності від сфери компетенції та відповідальності вашого веб-ресурсу, потоку клієнтів, особливостей бізнесу, а також на період розробки, тестування або для інших цілей хостинг від «Deltahost» пропонує динамічне співробітництво. Етап розробки може повністю задовольнити дешевший віртуальний сервер, а коли почнеться експлуатація проекту, ресурс повністю переміщається на окремий, керований тільки вами, виділений сервер. При цьому вам завжди буде забезпечена стабільність і доступність управління в повному обсязі.

Виділений сервер - Переваги виділеного сервера

Мати власний сервер від «Deltahost» — практично і ефективно, як банківський сейф. Повноцінна банківська інфраструктура — турбота банку, у вашому розпорядженні тільки комірка і тільки ключ.

Сервер — це не тільки дороге і якісне обладнання плюс розвинена і повнофункціональна мережна інфраструктура, а й належним чином оснащене приміщення, гарантовані кліматичні параметри для роботи, безперебійне живлення всього апаратного забезпечення.

Вся необхідна робота і належна інфраструктура — це хостинг-провайдер «Deltahost», а в вашому повному розпорядженні виділений сервер і ключ до нього.

У цій публікації
Поділитися з друзями

Deltahost
Deltahost - Facebook