Що таке VPS (VDS) сервер

Що таке VPS (VDS) сервер

26.11.2019
Оренда серверів DELTAHOST Блог Що таке VPS (VDS) сервер

Що таке VPS сервер, знають усі IT-фахівці. Якщо ви новачок, то ознайомтеся з базовою інформацією про послугу. Вона надається компанією-провайдером, а суть полягає у створенні кількох ізольованих серверів на одному носії. Це забезпечує високу швидкість завантаження сайтів і їх безперебійну роботу. Якщо виникає питання, що таке VPS або VDS, то відповідь одна — віртуальний виділений сервер із наданням адміністративних прав.

Де використовується VPS?

Інструмент популярний, що обумовлено широким спектром можливостей. Але що таке віртуальний сервер (хостинг) і в чому його користь? У більшості випадків VPS або VDS використовуються:

  1. Для інформаційних інтернет-майданчиків і магазинів.
  2. Для розробки й тестування ПЗ.
  3. Для віддалених робочих столів.
  4. Для Forex-трейдерів.
  5. Для роботи з «1С».
  6. Для ігрових і поштових серверів.
  7. Для організації відеоспостереження.
  8. Для зберігання особистих даних.

Хостинг VPS — що це для сайтів, чи потрібна послуга конкретно вам? Якщо успіх проекту безпосередньо залежить від стабільності Інтернету, краще проігнорувати стандартні пропозиції. При відвідуваності ресурсу понад 10 тисяч осіб на добу потрібний сервер VPS.

VPS сервер: що це і в чому його особливість?

Знаючи, що таке віртуальний сервер, ви швидко зрозумієте його особливості та визначите, чи потрібний він для вашого проекту. VPS і VDS купують для хостингу сайтів. При цьому місце на сервері не треба ділити з іншими власниками порталів. Нашою компанією підтримується оптимальна продуктивність, за якої не страшне різко збільшене навантаження. За користувачем виділений IP, що позитивно впливає на безпеку й ранжирування ресурсу.

Що таке ВПС, розглянуто вище. Але які його переваги? Плюси полягають у наявності повного доступу до сервера на правах адміністратора. Ви можете самостійно провести оптимізацію параметрів для конкретного порталу. Наприклад, вибрати CMS, упровадити бажану операційну систему або розмістити необхідну кількість порталів. Що таке VPS хостинг і чому він такий популярний, можна зрозуміти при контролі за кількома проектами. Коли вони перебувають на одному сервері, ви витратите значно менше часу.

Що таке VDS?

VDS — що це і в чому його відмінність від VPS (ВПС)? Насправді між ними немає різниці. Обидва варіанти є віртуальними виділеними серверами. Терміни розвивалися паралельно й позначають одне й те саме. При замовленні послуги ви отримаєте стабільний хостинг із наданням прав з адміністрування.

Поділитися з друзями


Дельтахост
Дельтахост - Facebook