Хмарне сховище файлів від компанії Deltahost

Хмарне сховище файлів від компанії Deltahost

04.04.2024
656
4 хв.
Deltahost Блог Хмарне сховище файлів від компанії Deltahost

Що таке хмарне сховище файлів?

Хмарне сховище дозволяє людям та компаніям зберігати документи, зображення, відео та інші цифрові активи на серверах, доступних через Інтернет, а не на локальному жорсткому диску чи фізичному пристрої зберігання даних. Це практичне та масштабоване рішення для зберігання та резервного копіювання даних, оскільки користувачі можуть отримати доступ до своїх збережених даних з багатьох пристроїв, підключених до Інтернету.

Особливості послуги

Замовивши послугу хмарного сховища файлів, ви отримуєте:

  • сховище файлів із прямим доступом по SSHFS, WebDAV, FTP/FTPS
  • візуальний інтерфейс Nextcloud для роботи з файлами, доступ із будь-якого пристрою, синхронізація файлів, спільна робота з файлами в режимі реального часу
  • можливість зберігання резервних копій файлів (файли з комп’ютера, резервна копія сайту)

Переваги перед іншими хмарними сховищами

Хмарне сховище Дельтахост

Повний контроль даних.

Прямий доступ по SSHFS, WebDAV, FTP/FTPS.

Доступ через браузер, додаток Nextcloud з будь-якого пристрою.

Спільна робота

Можливість працювати з документами одночасно з іншими користувачами та ділитися файлами з ними.

Економічна ефективність

Оплата тільки за сховище яке використовується, що знижує витрати на обслуговування та оновлення локального обладнання.

Управління сховищем

При виборі хмарного сховища важливим аспектом є функціонал який дозволяє взаємодіяти з файлами.

Інтерфейс користувача

Управління послугою відбувається через панель керування Deltahost.

Взаємодія з вашими файлами за допомогою Nextcloud через браузер або застосунок на будь-якому пристрої робить процес інтуїтивно-зрозумілим та зручним. Функціонал для роботи з файлами аналогічний іншим файловим сховищам, таким як Dropbox, Google Диск, Mega, OneDrive, iCloud.

Nextcloud — це програмне забезпечення з відкритим вихідним кодом для синхронізації та обміну файлами, призначене для всіх: від приватних осіб, які використовують безкоштовний сервер Nextcloud вдома, до великих підприємств та постачальників послуг. Nextcloud надає безпечне, захищене та сумісне рішення для синхронізації та обміну файлами на серверах.

Ви можете поділитися одним або декількома файлами та папками на своєму комп’ютері синхронізувавши їх із вашим сховищем. Помістіть файли у локальні спільні каталоги, і ці файли негайно синхронізуються з сервером та іншими пристроями.

NextCloud підтримує клієнтські програми на Windows, MacOS X та GNU/Linux для синхронізації між сервером та клієнтом, мобільні програми Android та iOS для доступу до файлів.

Користувачі Nextcloud можуть керувати календарями (CalDAV), контактами (CardDAV), планувати завдання зсередини платформи.

Контент може використовуватись спільно, визначаючи грамотні дозволи на читання та запис між користувачами. Крім того, користувачі Nextcloud можуть ділитися файлами через веб-посилання.

У Nextcloud доступні більше двохсот додаткових програм до хмарного сховища — редактори, галереї зображень та інші.

Найбільш популярні можливості Nextcloud:

  • створення, редагування документів, таблиць, презентацій, PDF із збереженням даних у вашому сховищі та доступом з будь-якого пристрою
  • спільна робота з файлами в режимі реального часу
  • синхронізація локальних папок із хмарним сховищем
  • синхронізація фото на мобільних пристроях зі сховищем
Доступ до файлів за допомогою протоколів:
SSHFS

SSHFS — це клієнт файлової системи, призначений для того, щоб змонтувати віддалений каталог на сервері за допомогою протоколу SFTP (SSH File Transfer Protocol) і модуля FUSE (англ. filesystem in userspace). SFTP є більш безпечним протоколом передачі даних, порівняно з FTP, тому що він працює на базі SSH (англ, Secure Shell). Крім того, при використанні sshfs від користувача зовсім не потрібні професійні навички налаштування серверних ОС, достатньо правильно налаштувати sshfs на своєму комп’ютері. SSHFS зручний для користувачів, яким потрібен постійний доступ до віддаленої файлової системи, як до локальної папки на своєму комп’ютері. Наприклад, для програмістів, які працюють над складним проектом, файли з вихідним кодом знаходяться на віддаленому сервері компанії.

WebDAV

Хмарне сховище файлів може бути підключене у вигляді мережевої папки на вашому комп’ютері завдяки підтримці протоколу WebDAV у багатьох операційних системах. Ця технологія дозволяє працювати з файлами на сервері так, як ви працюєте з ними на своєму локальному комп’ютері. Ви можете копіювати, змінювати, зберігати, переміщувати файли.

FTP/FTPS

Підключення до сховища за допомогою FTP клієнта (FileZilla, WinSCP та інших) для обміну, редагування файлів.

HTTPS

Доступ через браузер за допомогою Nextcloud.

Масштабованість

При необхідності можливе регулювання розміру сховища із збереженням усіх даних.

Безпека

Доступ до персонального сховища здійснюється лише по одному обліковому запису. Надання доступу до файлів для спільної роботи здійснюється одним користувачем.

Комунікація між клієнтом та хмарним сховищем за протоколами, що використовують шифрування даних — SSHFS, WebDAV, HTTPS.

Безпека у Nextcloud

Nextcloud розроблено, щоб запропонувати кращу безпеку в індустрії спільної роботи над локальним контентом.

Підтримка клієнтів

Доступна у заявках панелі керування після оформлення послуги.

Поділитися з друзями

Deltahost
Deltahost - Facebook