Інтернет магазинам

Інтернет магазинам

Оренда серверів DELTAHOST ХОСТИНГ РІШЕННЯ Інтернет магазинам

Сервер для Інтернет-магазину - це одна з найважливіших складових для побудови власного торговельного майданчика в мережі Інтернет.

Для інтернет магазинів і сайтів з невеликим навантаженням хорошим рішенням буде використання віртуальних серверів VPS. Дізнатися більше про VPS Ви можете вибрати конфігурацію з урахуванням технічних вимог для Вашого торговельного майданчика. Перехід на більш потужний тариф з більшою кількістю ресурсів (пам'ять, дисковий простір, процесор) виконується швидко і не вимагає змін налаштування Вашого сервера. Тому масштабування Вашого Інтернет-магазину не потребують складних технічних робіт.

Вибрати тариф VPS

Інтернет-магазин, який обслуговує досить велику кількість покупців вимагає більше обчислювальних потужностей. Якщо популярність Інтернет-магазину така, що ресурсів VPS недостатньо, і потрібно більш потужне технічне рішення, пропонуємо перейти до використання Виділеного сервера. Виділений сервер - це окремий фізичний сервер, ресурси якого Ви ні з ким не розділяєте, і цілком використовуєте всі обчислювальні потужності.

Вибрати Виділений сервер

Ви можете орендувати сервер в одному з датацентрі в Україні, Нідерландах та США. Датацентри оснащені надійним електроживленням, джерелами резервного живлення, генераторами, сучасними системами підтримки температури в зоні розміщення серверів.

Поділитися з друзями


Дельтахост
Дельтахост - Facebook