Як завантажити сайт на хостінг через Filezilla

Як завантажити сайт на хостінг через Filezilla

26.11.2019
3833
2 хв.
Оренда серверів DELTAHOST Блог Як зробити сайт Як завантажити сайт на хостінг через Filezilla

Для завантаження сайту на хостинг часто використовується програма Filezilla. Вона безкоштовна та проста для сприйняття. Скачати її можна з офіційного сайту розробника, обравши версію для певної операційної системи. Якщо ви новачок у створенні веб-проектів, то після завантаження програми виникне резонне питання: як залити сайт на хостинг через Filezilla? Детальна інструкція наведена нижче. Дотримуючись її, ви досягнете бажаного результату.

Filezilla: як завантажити сайт, що треба для налаштування софту?

Щоб залити сайт, треба налаштувати програму, інакше у вас нічого не вийде. Перейдіть у «Файл» і в меню натисніть «Менеджер сайтів». У вікні, що з’явилося, додайте портал, який плануєте залити. Ваші дії — виділити «Мої сайти» й натиснути на «Новий сайт».

У більшості випадків з’єднання називають так само, як і домен. Але ви можете використати будь-яке найменування. Також важливо знати, як завантажити сайт на хостинг із Filezilla. Для налаштування параметрів треба виділити вкладку «Загальні». У вікні:

  • заповніть чарунку «хост» (уведіть домен, також можна використати IP-адресу);
  • занесіть значення до «порту» (як правило, 21);
  • активуйте «нормальний» у пункті «тип входу»;
  • укажіть логін від свого хостингу в графі «користувач»;
  • уведіть секретну комбінацію в «пароль».

Використайте відомості, які наведені в листі електронною поштою (про хост-аккаунт). Іноді трапляється так, що потрібне пасивне з’єднання. Для перемикання у відповідний режим переходьте в «Налаштування передачі». Тут кликніть на «Пасивний».

Виконавши всі дії, тисніть на «З’єднатися». При успішному підключенні ви виконаєте вхід на сервер за допомогою Filezilla (як завантажити сайт, дивіться в наступному розділі).

Як залити сайт на хостинг через Filezilla: кілька простих варіантів

Інтерфейс програми складається з кількох блоків. У верхній частині передбачені логи з історією здійснених операцій. Центральний сегмент ліворуч — ПК, праворуч — безпосередньо сервер. У нижній частині відображаються файли, що перебувають у поточному завданні, а також успішні або невдалі процеси.

Тепер розглянемо, як завантажити сайт на хостинг із Filezilla. Для цього запропоновані два варіанти. Перший — у блоці ліворуч знайти папки або певні файли, виділити їх, кликнути правою кнопкою миші й натиснути на «Закачати на сервер». Другий метод — перетягти вибраний об’єкт у сегмент сервера. Як простіше залити сайт, вирішуйте самі.

Прогрес завантаження відображається внизу. Скачані файли можна проглянути, виділивши «Успішні передачі». Усе просто, і ви легко завантажите сайт.

Поділитися з друзями

Deltahost
Deltahost - Facebook