Корисні сервіси
Deltahost Корисні сервіси Генератор ЧПУ

Генератор ЧПУ

ЛЗУ (людино-зрозумілі УРЛ) - це адреси сторінок, що відрізняються візуальною привабливістю і дружністю для користувачів. Для створення таких URL існують спеціальні онлайн-конвертери.

Навіщо потрібні ЛЗУ?

Важливість ЛЗУ розкривається в процесі пошукової оптимізації веб-ресурсу. Інформація, яка відображається в рядку браузера, не менш важлива, ніж коректно придумане доменне ім'я. Так, гарний текст посилання дає наступні можливості:

  • позитивний вплив на ранжування - в SEO-просуванні слід дотримуватися правил пошукових систем, згідно з якими застосування ключових слів, які відповідають семантиці, позитивно позначається на результатах пошуку;
  • поліпшення КЕП - подібні URL залучають в інтернеті більше уваги до домену;
  • зниження показників відмов - коли користувачі знають, який контент очікує на сторінці, вони рідше покидають сайт;
  • спрощення навігації - орієнтуватися в веб-ресурсі стає набагато простіше.

Також завдяки ЛЗУ спрощується робота з веб-аналітикою і знижується ймовірність дублів. Цей інструмент буде корисний власникам блогів і сайтів, які хочуть, щоб в рядку браузера у користувачів відображалася візуально приваблива інформація.

Як працює генератор ЛЗУ?

Принцип роботи системи транслітерації досить простий: вона замінює всі символи кирилиці на аналоги в англійській розкладці. Також прогалини стають дефісами, все слова переводяться в нижній регістр, а розділові знаки видаляються.

Наприклад, після прогону через конвертер словосполучення «назва цього розділу» буде виглядати в трансліті як «nazva-cogo-rozdіlu». Конвертація здійснюється практично моментально: в одне віконце ставиться початковий текст, а в другому відразу з'являється результат. За допомогою даного генератора можна відобразити англійськими літерами слова, написані російською та українською мовами.

Якщо ви хочете зробити привабливі посилання, щоб поліпшити результати СЕО-просування, скористайтеся спеціальним інструментом на сайті Дельтахост. Також послуги Deltahost будуть корисні тим, кого цікавить реєстрація домену і оренда серверів з фізичним розташуванням в Україні, Нідерландах та США.


Deltahost
Deltahost - Facebook