Корисні сервіси
Оренда серверів DELTAHOST Корисні сервіси CSR генератор

CSR генератор

CSR-генератор необхідний для генерації закодованої інформації, яка потрібна для видачі SSL-сертифіката і в подальшому буде підлягати розшифровці. Також онлайн-сервіс допомагає отримати приват-ключ (2048-bit), що встановлюється на сервер.

Як згенерувати CSR-запит?

Щоб провести шифрування даних і згенерувати CSR, досить скористатися спеціальним веб-сервісом. Користувачі заповнюють відповідну форму, після чого інформація шифрується. Крім застосування онлайн-генераторів, можна також здійснити самостійну генерацію на сервері.

Альтернативне рішення - генерація CSR-запиту при оформленні SSL-сертифіката. В цьому випадку процес займе ще менше часу.

Які дані обов'язково вказати для CSR-запиту?

Створення ключів є одним з першочергових процесів після того, як ви вибрали ім'я домену та визначилися з можливими піддоменами веб-ресурсу. У переліку обов'язкової інформації, яка потрібна для генерації ключа, слід вказати такі дані:

  • доменне ім'я (Common Name) - мова йде про повну назву сайту, для якого буде замовлений цифровий сертифікат;
  • організація (Organization) - прізвище, ім'я та по батькові підприємця або повну назву компанії, для якої потрібно підтвердження перевірки даних;
  • відділ (Organization Unit) - департамент компанії, що займається придбанням сертифіката;
  • місто (Locality) - назва міста;
  • штат / область (State) - назва області;
  • країна (Country) - Двосимвольні англійська абревіатура, відповідна назвою країни (наприклад, UA);
  • електронна пошта (Email) - адреса електронної пошти особи, яка займається адмініструванням.

Private key буде формуватися паралельно зі створенням SSL-сертифіката.

Щоб згенерувати ключі або скористатися іншими корисними інструментами, зверніться до функціонала від Дельтахост. Також хостинг-провайдер Deltahost буде цікавий користувачам, яким необхідна оренда виділеного сервера з фізичним розташуванням в Україні, Нідерландах та США. Звертайтеся до фахівців компанії, і вони проконсультують вас з будь-якого питання, пов'язаного з наданням хостинг-рішень, а також оперативно вирішать поставлені перед ними завдання.


Deltahost
Deltahost - Facebook