Корисні сервіси
Deltahost Корисні сервіси Масова перевірка доменів

Масова перевірка доменів

Інструмент масової перевірки доменів допомагає швидко перевірити список майбутніх можливих назв сайту. Власник будь-якого інтернет-проекту від початку стикається з необхідністю вибору доменного імені, і повторів в цій ситуації бути не може. Зручна перевірка відображає результати списком, допомагаючи істотно заощадити Ваш час. Це потрібно в першу чергу для того, щоб переконатися, щр адреси сайтів в даний момент вільні (або, навпаки, зайняті).

Особливості інструменту масової перевірки доменів

Робота з даними інструментом не вимагає спеціальних знань і здійснюється в кілька кліків. Слід виконати такий алгоритм дій:

  1. Вписати в відповідне вікно доменні імена, які Вас цікавлять (по одному в кожному рядку).
  2. Натиснути на кнопку перевірки.

В результаті Ви отримаєте інформацію про зайнятість доменів. Серед головних переваг, які дає інструмент масової перевірки, потрібно виділити:

  • швидкий підбір доменного імені, відповідного в плані пошукової оптимізації;
  • забезпечення безпеки і захисту від спаму для інтернет-проекту;
  • можливість в майбутньому зареєструвати відразу кілька сайтів з однією і тою ж назвою, але в різних доменних зонах;
  • з'ясування додаткової інформації про зайняті домени.

Так, наприклад, після перевірки ви можете з'ясувати, що певна адреса зайнята, проте термін реєстрації скоро закінчується і, можливо, власник не буде продовжувати її.

Що робити після перевірки доменів?

Коли перевірка за допомогою сервісу перевірки доменного імені буде завершена, Ви можете відразу подати заявку на регістрацію доменів. Також є сенс скористатися пакетними пропозиціями і здійснити масову реєстрацію в декількох доменних зонах.

Щоб подбати про безпеку інтернет-проекту, вибирайте послуги хостинг-провайдера Дельтахост. В спектрі наших пропозицій є готові рішення для різних онлайн-проектів. Крім зручних інструментів (наприклад, сервісу пошуку інтернет-ресурсів з ідентичним IP), ми також пропонуємо в Україні послуги оренди сервера, бекапа та реєстрації доменів. Deltahost - це надійна і безперебійна робота вашого сайту.


Deltahost
Deltahost - Facebook