Корисні сервіси
Оренда серверів DELTAHOST Корисні сервіси Перевірка стиснення Gzip

Перевірка стиснення Gzip

Потреба в GZIP-стисканні виникає в зв'язку з тим, що на відкритих в браузері сторінках файли завантажуються з різним розширенням. Велика вага контенту негативно впливає на швидкість завантаження сторінок. Цю проблему вирішує стиснення даних, після якого скорочується час, необхідний серверу для обробки.

Як включити стиск за допомогою GZIP?

Алгоритм включення будуть залежати від того, який тип стиснення ви вибрали для сайту:

  • динамічний - модифікація файлів відбувається безпосередньо перед відправкою в браузер, це викликає певне навантаження на сервер, яке може стати критичнім для слабкого хостингу;
  • статичний - на сервері зберігається архів із стисненими копіями даних, тому перед відправкою в браузер клієнта не доводиться нічого стискати.

У випадку з динамічним GZIP-стисненням потрібно просто додати спеціальний код в файл .htaccess. Однак такий варіант не є пріоритетним, тому що на процес модифікації йде час, нехай і незначний.

Щоб зробити статичне стиснення, треба завантажити на сервері файли з форматами .css і .js, після чого відкрити їх в архіваторі 7-Zip. Далі потрібно натиснути кнопку «Додати», ввести необхідні параметри і натиснути кнопку «ОК».

Також механізми зменшення розмірів будуть залежати від того, на основі якого движка створений інтернет-ресурс. Наприклад, на WordPress буде досить включити плагін кешу, який підтримує технологію стиснення.

Як працює інструмент перевірки GZIP-стиснення?

Інструмент перевірки стиснення дозволяє перевірити онлайн, чи дійсно включено стиснення на сервері. Після аналізу ви отримаєте наступну інформацію:

  • чи включено архівування;
  • наскільки воно ефективно;
  • яка фактична економія трафіку.

Процес перевірки максимально простий: потрібно ввести до відповідного рядка посилання на інтернет-ресурс, після чого ви побачите online, чи використовується насправді механізм зменшення розмірів файлів.

Щоб скористатися корисними інструментами для роботи з сайтами, вибирайте хостинг-провайдера Deltahost. Якісне обслуговування, безперебійне функціонування, великі можливості для тестування, надійність і безпека - саме це приваблює наших клієнтів.

Наші потужності розташовані в Україні, Нідерландах та США, а цілодобова служба підтримки допоможе в найкоротші терміни вирішити проблеми. Також в арсеналі Дельтахост є готові рішення для інтернет-магазинів, корпоративних клієнтів, ведення бухгалтерії та створення бекапа.


Deltahost
Deltahost - Facebook