Корисні сервіси
Deltahost Корисні сервіси Скільки сайтів на одному IP

Скільки сайтів на одному IP

Інструмент «Сайти на одному IP» дозволяє з'ясувати, скільки інтернет-ресурсів розташовано на одній IP-адресі. Даний сервіс може стати корисним, коли треба переконатися в наявності або відсутності сайтів-сусідів на вашій IP-адресі, і за допомогою спеціальних інструментів з'ясувати, надійність таких "сусідів".

Для чого призначений інструмент «Сайти на одному IP»?

Перевірка веб-ресурсів з ідентиним IP важлива в контексті пошукової оптимізації. До початку просування сайтів варто переконатися, що домени сусідів по айпі характеризуються тільки з позитивного боку. В іншому випадку, наприклад, коли з сусіднього сайту надходить спам або відбуваються інші порушення, є ризик, що до з'ясування обставин уповноважені служби призупинять роботу не тільки ресурсу-порушника, а й вашого майданчика.

Якщо компанія дбає про безпеку інтернет-ресурсу, бажано розміщати сайт на виділеному сервері. У цій ситуації не доведеться визначати, чи використовує IP якийсь домен і яку репутацію він має.

Як отримати окремий IP?

Щоб забезпечити безпеку і не пов'язувати сайт з доменними іменами сусідів, варто подумати про отримання окремого IP. Якщо хочете зрозуміти всі тонкощі, треба розібратися, як працює хостинг сайтів. Підключення послуги айпі відкриває такі можливості:

  • забезпечення незалежності проекту - ви виключаєте всі можливі проблеми з сусідами по серверу;
  • використання SSL-сертифіката - наявність виділеного IP-адреси є обов'язковим, якщо хочете отримати SSL-сертифікат і, як наслідок, поліпшити показники ранжирування;
  • організація анонімного FTP-сервера - завдяки цьому ви зможете відкривати доступ до файлів для всіх бажаючих.

Отримання IP-адреси входить до переліку пропозицій, що надаються хостинг-провайдером Дельтахост. Якщо ви хочете знайти надійний віртуальний сервер з фізичним розташуванням в Україні, Нідерландах або США, звертайтеся за додатковою інформацією до менеджерів Deltahost.

Якісний сервіс, цілодобова онлайн-підтримка, безперебійна робота - все це надає наш хостинговий провайдер. Також в арсеналі послуг є готові рішення для онлайн-проектів різного типу (інтернет-магазинів, корпоративних клієнтів, ведення бухгалтерії).


Deltahost
Deltahost - Facebook