Розташування виділеного сервера

Розташування виділеного сервера

01.10.2020
4666
4 хв.
Deltahost Блог Корисне про хостинг Розташування виділеного сервера

Основний параметр, який підлягає розгляду під час вибору виділених серверів, — місце, де розташовані серверні ресурси. Все тому, що головний фактор, який координує всі ресурси — це безпосередню його аудиторія в Інтернеті, тобто, всі користувачі.

Дата-центр - Розташування виділеного сервера

На що впливає територіальне розміщення сервера

У разі, коли ви орієнтуєтеся на конкретну аудиторію веб-сайту, найкращим рішенням буде розташувати проект на сервері у відповідному регіоні або використовувати кілька місць розташування. Можна використовувати територію України або Нідерландів, тобто ті країни, де хороша швидкість з усім світом.

За останній час все частіше з’являється веб-проекти, які спочатку розробляються на іноземних мовах (частіше англійською). Що стосується пріоритету цих проектів, їх визначає конкретний підприємець. У таких ситуаціях слід віддавати перевагу обладнанню серверного типу, що розташовується на самому надійному і захищеним за всіма правилами дата-центрі.

Веб-проекти - Розташування виділеного сервісу

На нашому сайті ви можете знайти ряд акційних пропозицій по оренді сервера. Завдяки територіальним розширенням і функціональному розвитку, наша компанія може працювати з різними ресселерами і надавати сервери в оренду за спеціальними цінами.

Якщо розглядати питання про оренду виділених серверів, слід врахувати, що ваш сайт, а також те обладнання, яке буде потрібно для сервера, будуть розташовані за сотні кілометрів від місць, де розташована цільова клієнтська аудиторія. Ось чому це може відбитися на швидкості доступу до даних, розташованих на ресурсі. Можна зробити висновок, що вас чекає велика затримка із завантаження вашого робочого сайту, коли сервер розташований далеко від ваших користувачів. І навпаки, коли географічно сервер знаходиться блище до потенційної аудиторії, клієнти отримають інформацію набагато швидше.

Сервер - Розташування виділеного сервісу

Розташування хостинг-сервера і закони країни

Незважаючи на те, що сайт має бути доступний в усіх країнах світу, може трапитися так, що вміст вашого сайту порушує законодавство якоїсь з країн. Відповідно до законів тієї чи іншої країни, сайт може блокуватися, а відносно власника розпочато розслідування. Якщо сервер розташований в країні, в якій зафіксовано правопорушення, сервер може бути повністю заблокований, і доступ до нього з будь-якої країни світу буде неможливий.

У різних країнах цей процес відбувається по-різному. У більшості випадків власнику сайту відразу направляється скарга (abuse). І якщо скарга проігнорована, тоді до власника сайту застосовують заходи впливу. Хочеться відзначити, що хостингові компанії підпадають під дію законів тієї країни в якій розташовані.

Щоб ваш сайт був завжди доступний, а ви не мали проблем з законом, слід подбати про те, щоб контент був в рамках закону тієї країни, де розташований сервер, і не порушував міжнародного права.

Топ країн для розміщення вашого сайту з кращим захистом даних

Важливим аспектом є забезпечення захисту ваших даних. Чи то публічний сайт компанії або комерційні, конструкторські або інші дані. Збереження даних залежить не тільки від налаштувань безпеки операційної системи сервера, але і від того в якому дата-центрі, якої держави він розташований. Важливо, щоб забезпечувалася надійність роботи дата-цента, протипожежний захист і контроль доступу. Найбільш відповідально до забезпечення безпеки підходять в країнах Європи і США. Крім географічного розташування слід враховувати і політичну стабільність і законодавчу базу в країні, де ви плануєте орендувати сервер. У деяких країнах можуть заблокувати доступ до Вашого сайту. Найбільш сприятливі країни для розміщення сайту:

  • Нідерланди,
  • США,
  • Великобританія,
  • Німеччина,
  • Франція.

Зрозуміло, при виборі місця розташування сервера слід враховувати і швидкість доступу до сервера з боку потенційної аудиторії.

Як дізнатися на якому сервері розташований сайт?

Щоб визначити на якому сервері розташований сайт можна скористатися онлайн сервісом Перевірка DNS вказати ім’я сайту, вибрати тип запису «А» і таким чином дізнатися IP-адресу сервера на якому розташований сайт. Потім скористатися онлайн сервісом Whois вказати IP-адресу сервера і у отриманій відповіді побачите ім’я компанії за якою закріплена IP-адреса. У більшості випадків — це буде ім’я хостингової компанії.

Однак треба розуміти, що для забезпечення захисту сайту, або розподілу навантаження на високо навантажені проекти, можуть бути застосовані проміжні проскучі або балансуючі сервери. В цьому випадку однозначно визначити на якому сервері розташований сайт буде важко.

Переваги оренди сервера у компанії Deltahost

Deltahost дає можливість орендувати сервер в Нідерландах, США, Україні. Дата-центр в США буде оптимальний для аудиторії з тихоокеанського регіону, дата-центр в Нідерландах закриває потреби західної Європи, а дата-центр в Україні для швидкого доступу з країн східної Європи. Таким чином, ви можете вибрати найбільш оптимальний варіант для вас.

Вибирайте краще і завжди звертайте увагу на місце розташування сервера та своєї аудиторії.

Поділитися з друзями

Deltahost
Deltahost - Facebook