Усе, що ви хотіли дізнатися про CMS-хостинги

Усе, що ви хотіли дізнатися про CMS-хостинги

Оренда серверів DELTAHOST Блог Корисне про хостинг Усе, що ви хотіли дізнатися про CMS-хостинги

Інтернет — це безмежні можливості для реклами, адже у ХХІ столітті всі люди активно користуються всесвітньою мережею. Ви щомиті натикаєтеся на банери та рекламні відеоролики, сеошники постійно покращують таргетинг, контекстну рекламу. Алгоритми пошукових систем аналізують ваші запити та пропонують відповідні оголошення, усе це — частина інтернет-реклами. Але найпотужнішим рекламним інструментом був і залишається простий сайт.

CMS - Усе, що ви хотіли дізнатися про CMS-хостинги

Не у всіх є можливість кодити і з нуля створювати свій інтернет-майданчик. У мережі часто можна зустріти ресурси, зроблені на CMS. Їх позиціонують як недорогу альтернативу звичайним сайтам, але не всі розуміють, чим вони відрізняються, як установити CMS на хостинг.

Безкоштовні хостинги тільки в мишоловці

CMS-хостинг — що це? Система управління контентом, редактор сайтів і набір скриптів, простіше кажучи, движок. У простолюдді їх ще називають конструкторами. Якщо раніше доводилося платити за створення цілого сайту, то зараз можна купити або безкоштовно скачати CMS, налаштувати його під власні потреби та користуватися.

Звичайно, найпростіше скористатися безкоштовним редактором сайтів, але треба розуміти, що такі конструктори не дбають про зручність користувачів. Із мінусів можна виділити:

  • малу кількість дискового простору;
  • погану оптимізацію;
  • вразливість до викрадення інформації;
  • неможливість перенесення проєкту на інший хостинг;
  • відсутність технічної підтримки та тривалі виправлення багів.

Власники платних конструкторів зацікавлені в комерційній вигоді й постійному припливі клієнтів. Такі CMS надійні, у них є набір унікальних шаблонів, часті оновлення, оптимізація.

До найпопулярніших хостингів належить WordPress. На основі цього движка зроблена велика частина сайтів, які ви бачите в Інтернеті. Але назвати його повністю безкоштовним можна тільки умовно. У ньому є безліч платних віджетів, тем, плагінів і шаблонів. Ви можете скачати WordPress і безкоштовно редагувати, але для інтернет-використання знадобиться хостинг і домен.

Вибір хостингу

Вибір хостингу - Усе, що ви хотіли дізнатися про CMS-хостинги

Часто CMS одночасно пропонує і конструктор, і виділений віртуальний хостинг. Новачкові буде дуже складно знайти порядного й відповідального провайдера. При виборі звертайте увагу на ці чотири характеристики:

  • обсяг дискового простору;
  • наявність технічної підтримки;
  • кількість інструментарію;
  • співвідношення ціни та якості.

Звичайні провайдери можуть запропонувати не лише віртуальні хостинги й виділені сервери, але й віртуальні фізичні сервери, хмарні хостинги.

Якщо ваш сайт витрачає невеликі ресурси, вам вистачить звичайного shared web hosting service, який може забезпечити хостинг CMS. Для обробки даних та установки програмного забезпечення потрібен уже VPS (virtual private server).

Тепер, коли ви знаєте, що таке CMS-хостинг і чим сайти-конструктори відрізняються від створених із нуля ресурсів, ви зможете вибрати відповідний движок для вашого проєкту.

Поділитися з друзями


Deltahost
Deltahost - Facebook