10 переваг оренди сервера замість його придбання

10 переваг оренди сервера замість його придбання

27.07.2020
4289
6 хв.
Оренда серверів DELTAHOST Блог Інтернет маркетинг 10 переваг оренди сервера замість його придбання

Інтернет є одним з найбільш ефективних шляхів розвитку бізнесу, тому створення сайту — першочергове завдання. Однак щоб розміщувати товари, пропонувати послуги і розвивати бренд, необхідно отримати місце в мережі, яким є сервер.

Частина користувачів вважає за краще орендувати сервер, інша частина — купити. У обох рішень є свої переваги і недоліки. Також вибір одного з двох варіантів буде залежати від особливостей конкретного бізнесу.

Якщо хочете визначитися, який хостинг краще вибрати для сайту, зверніть увагу на особливості інтернет-проекту. Зокрема, значення мають тип порталу, навантаження, обсяг контенту і програмне забезпечення. У будь-якому випадку під конкретні потреби можна підібрати відповідний варіант.

Коли і кому вигідно купувати сервер?

Сервер

Купити сервер може будь-хто, єдині обмеження будуть пов’язані з фінансовими витратами. Але таке рішення далеко не завжди є обґрунтованим, тому перед його прийняттям необхідно зважити всі переваги і недоліки. Отже, дійсно є сенс придбати сервер, якщо будуть присутні такі фактори:

 • плани по створенню повноцінної віртуальної інфраструктури компанії — якщо ви хочете в подальшому створити файловий, поштовий і веб-сервер, доменну і локальну зони, придбання сереру може стати доцільним;
 • відкриття онлайн-проекту з великими обсягами контенту — якщо ви плануєте розміщувати на сайті багато відеокліпів, фотографій, музики, фільмів та інших «важких» файлів, варто замислитися про придбання сервера;
 • наявність великого асортименту товарів — при створенні багатосторінкових сайтів з великою різноманітністю категорій, варіант покупки сервера також стане логічним;
 • доступ до швидкісного Internet — Ви маєте можливість встановити і обслуговувати сервер у дата-центрі, або маєте свою серверну з доступом до швидкісного Інтернет.

Таким чином, дане рішення слід запропонувати інтернет-магазинах з великим асортиментом, великим компаніям і онлайн-майданчиків, що містить значні обсяги медіаконтенту. У всіх інших випадках цілком можна віддати перевагу оренді.

Вигода оренди сервера перед його покупкою

Виділений сервер

Більшість власників веб-сайтів роблять вибір на користь оренди, а не придбання сервера. Для цього є кілька підстав:

 • економія бюджету;
 • масштабованість;
 • якість роботи;
 • технічне обслуговування.

Для багатьох компаній на вибір варіанта впивають гроші. Для нових проектів орендувати сервер доцільно з точки зору правильного розподілу бюджету. Купуючи реальний сервер, ви спровокуєте значні витрати грошей і робочого часу співробітників.

Забезпечення роботи власного сервера вимагає наймання додаткового штату, а при оренді сервера цю потребу можна виключити. До того ж, ви істотно економите на електриці і отримуєте ресурс, який буде гарантовано доступний з будь-якої точки.

Крім економії, додатковою перевагою варто назвати можливість розширення обсягів пам’яті і потужності обладнання. Якщо проект покаже високі темпи зростання, ви завжди без проблем зможете замовити інший більш розширений пакет послуг.

Не менш важливо, що хостинг-провайдери, які піклуються про свою репутацію, оснащують сервери якісними складовими і проводять тестування. Орендарям залишиться тільки встановити ПО і зробити налаштування конфігурації обладнання. А при придбанні сервера його налагодження може викликати численні складності.

Ще один фактор — наявність технічного обслуговування. На випадок непередбачених ситуацій передбачена постійна робота дата-центрів, представники яких допоможуть оперативно вирішити технічні проблеми. Також на стороні провайдера залишаються профілактичні роботи і заміна обладнання, а при покупці сервера ці турботи лягли б на плечі власника. Фактично вся відповідальність за життєдіяльність і стабільну роботу веб-ресурсу закріплюється за хостинг-провайдером.

Переваги оренди сервера

Сервер

У числі основних переваг, які варто додати до вигод оренди сервера перед його покупкою, потрібно назвати:

 • відсутність витрат, пов’язаних з розміщенням, — кожен хостинг-провайдер маэ спеціалізовані приміщення, в яких забезпечені захист від несанкційованого доступу, пожежна система, резервне живлення і належні кліматичні умови;
 • додаткові корисні послуги — безкоштовне перенесення сайту, реєстрація доменів, в набір базових пропозицій;
 • мінімізація ризику збоїв — наявність високих потужностей і альтернативних варіантів при виникненні збоїв стають гарантією того, що веб-сайт буде працювати з мінімальною ймовірністю падіння;
 • оперативне встановлення — середні терміни установки складають від 1-2 годин при наявності потрібного сервера;
 • панелі управління — при необхідності можна використовувати панель управління VestaC або CPanel;
 • можливість додавання необмеженої кількості додаткових IP-адрес — базові пакети адміністрування включають дану послугу;
 • тестовий період — завжди є можливість на власному досвіді переконатися в якості послуг провайдера, щоб в подальшому вибрати відповідний пакет пропозицій;
 • безпека — фізичне розташування в надійних дата-центрах і якісне обладнання стають гарантією збереження конфіденційної інформації.

Багато провайдерів, в тому числі і Дельтахост, пропонують оренду виділеного сервера в Європі (Нідерландах), завдяки чому контент зберігає безпеку в правовій сфері.

Завжди можна заказати нові послуги (наприклад, платне адміністрування), щоб забезпечити безперебійну роботу онлайн-ресурсу. На кожному сервері є можливість настройки за індивідуальними параметрами, тобто ви купуєте гнучку платформу, яку буде просто адаптувати під специфічні потреби бізнесу.

Отримати консультацію та професійну допомогу можна не тільки безпосередньо при оренді сервера, але і на етапі підбору відповідного тарифу або під час тестового періоду.

Хостинг-провайдер Deltahost пропонує послуги оренди виділеного сервера на максимально прозорих умовах. В спектрі наших пропозицій:

 • готові хостинг-рішення для різних проектів — провайдер підготував спеціальні пропозиції для корпоративних клієнтів, Форексу, бухгалтерії 1C і інтернет-магазинів;
 • великий вибір додаткових послуг, в тому числі реєстрація домену, забезпечення бекапа, перенесення сайту і т. д .;
 • сучасний дата-центр — наш дата-центр забезпечений джерелами безперебійного живлення, дизель-генераторами, системою кондиціювання і охороною з контролем доступу;
 • гнучка система оплати — представлені всі популярні платіжні системи;
 • цілодобова технічна підтримка — наші фахівці працюють без вихідних 24 години на добу, щоб забезпечити безперебійну роботу онлайн-майданчиків клієнтів.

Оренда виділених серверів краща не тільки для маленьких інтернет-проектів, а й для великих компаній. Роблячи вибір на користь послуг перевіреного хостинг-провайдера, ви мінімізуєте ризики форс-мажорних ситуацій, істотно економите бюджет, отримуєте гарантію безпеки і безперебійної роботи. Кожен онлайн-проект стає більш продуктивним і ефективним, коли ви довіряєте його в руки професіоналів.

Хостинг-провайдер Дельтахост пропонує орендувати dedicated server з повним доступом і контролем системної, апаратної частини. Сервери фізично розташовані в Україні, Нідерландах та США. Даний пакет послуг Deltahost підійде ігровим проектам, ресурсам для ведення бухгалтерії, віддаленим робочим середах і будь-яким іншим інтернет-майданчикам, власники яких піклуються про якісну безперебійну роботу.

Оренда сервера — це можливість придбати якісне обслуговування, підтримку фахівців і гарантію збереження даних незалежно від масштабів інтернет-бізнесу. Щоб отримати консультацію і визначитися з пропозиціями, звертайтеся до представників Deltahost.

У цій публікації
Поділитися з друзями

Deltahost
Deltahost - Facebook