Як установити сайт WordPress на хостинг?

Як установити сайт WordPress на хостинг?

25.03.2020
3034
4 хв.
Оренда серверів DELTAHOST Блог Як зробити сайт Як установити сайт WordPress на хостинг?

Згідно з дослідженнями приватних фірм, на сьогодні майже 50 % сайтів використовують як движок систему управління вмістом під назвою «ВордПресс». Вона підходить для створення:

 • інформаційних ресурсів;
 • інтернет-магазинів;
 • візитівок;
 • лендінгів;
 • блогів.

У WordPress немає потужностей, щоб зробити багаторівневий складний ресурс, але якщо вам потрібен невеликий рекламний майданчик, цей движок чудово підійде.

WordPress - Як установити сайт WordPress на хостинг

Як установити «ВордПресс» на хостинг? Багато сучасних провайдерів передбачають його підключення, а тому CMS можна поставити прямо з головного меню панелі управління. Але якщо у вас немає такої можливості, ви повинні знати, як завантажити «ВордПресс» на хостинг самостійно.

Консультація у вашого провайдера

На офіційному сайті WordPress є розділ «Вимоги». Для коректної роботи движка хостинг має підтримувати:

 • PHP версії 7.3 або вище;
 • MySQL версії 5.6 або вище/MariaDB 10.1 або вище;
 • Nginx або Apache з модулем mod_rewrite;
 • протокол HTTPS.

Якщо вас цікавить, як можна залити сайт «ВордПресс» на хостинг, надішліть листа вашому провайдерові з цими характеристиками. Оскільки WordPress — це дуже популярний движок, то інтернет-постачальники в більшості випадків підтримують його установку. Завантажити CMS самостійно можна з автоустановниками.

Автоустановка за допомогою сторонніх додатків

Для установки вам не потрібна технічна освіта або тонни гайдів — лише 2 хвилини вашої уваги. Під автоналаштування «ВордПресс» найкраще підходить додаток Softaculous Apps Installer, але ви можете використати й інший установник. Далі:

 1. Знайдіть іконку WordPress у списку.
 2. Задайте необхідні параметри для роботи CMS: протокол, доменне ім’я, адресу каталогу, у якому перебуватиме весь контент із «ВордПресс».
 3. Зазначте ім’я сайту, його опис, укажіть дані для адміністративного входу.
 4. Виберіть мову та натисніть «Продовжити».

Після закінчення установки сайт з установленою поверх системою CMS відкриється в браузері автоматично. Якщо хочете отримати доступ до адміністративного входу, введіть в адресному рядку: http://ваш домен/wp-admin. За 1—2 години ви засвоїте весь функціонал WordPress, зможете переходити до конструювання та наповнення контентом.

Ручна установка WordPress

Ручна установка - Як установити сайт WordPress на хостинг

Якщо ви не хочете користуватися сторонніми додатками, то маєте знати, як поставити WordPress на хостинг самостійно. Це потребуватиме трохи більше часу, ніж установка через Softaculous Apps Installer. Вам необхідно:

 1. Скачати з офіційного сайту WordPress усі файли, розпакувати їх.
 2. За допомогою FileZilla підключитися до сайту, зайти в його кореневу директорію. Закачати файли на сервер.
 3. Створити папку, де зберігатиметься база даних.
 4. Відкрити домен сайту в браузері, вибрати мову.
 5. Ввести всю інформацію в додатку «ВордПресс», указати IP, базу даних, назву сайту, ім’я, пошту й пароль для входу до адмінки.

Після цього на e-mail надійде лист із посиланням на адміністративну панель CMS. На офіційному сайті движка є інструкція англійською. Якщо ви не знаєте, як поставити «ВордПресс» на хостинг, маєте складнощі в процесі установки, то додатково прочитайте гайд від розробників CMS.

Установка тем зі сховища «ВордПресс»

Якщо ви вже маєте досвід адміністрування у WordPress, то знаєте, що стандартні теми цього движка дуже нудні. Але оскільки ця система управління вмістом може вільно редагуватися користувачами, у сховищі перебувають тисячі безкоштовних і платних шаблонів на будь-який смак. Як установити тему WordPress на хостинг?

 1. В адмінці перейдіть до розділу «Зовнішній вигляд».
 2. У самій галереї тем натисніть кнопку «Додати нову».
 3. Сортуйте створені користувачами теми за популярністю, датою додавання, інструментарієм, функціями, характеристиками.
 4. Установіть вподобану тему, активуйте її.

Якщо бажаної теми немає в бібліотеці, її можна завантажити самостійно. Потрібний шаблон має бути запакований у .zip архів. У тому самому розділі «Зовнішній вигляд» натисніть «Завантажити тему» з вашого комп’ютера.

Як установити шаблон WordPress на хостинг за допомогою FTP-клієнта? Файловий менеджер вельми простий в управлінні, тому вам достатньо скачати архів, знайти файл themes у кореневій папці WordPress і розпакувати туди бажану тему. Вона відобразиться в розділі «Зовнішній вигляд».

Безпека під час установки тем

Шаблони допомагають організувати сайт і зробити його зручним для користувача. До поняття ергономічності веб-ресурсу входять: навігація, розташування віджетів і реклами, адаптація під мобільні пристрої. Без завантажуваних тем зараз не можна обійтися.

У бібліотеці CMS є тисячі шаблонів. Для функціонування веб-сторінки вистачає безкоштовних варіантів, але якщо ви позиціонуєте свій сайт як серйозний рекламний ресурс і хочете заробляти на трафіку, то краще придбати платний шаблон.

Уникайте установки безкоштовних тем від незнайомих авторів. Із великою вірогідністю разом із шаблоном ви завантажите код зі сторонніми посиланнями, на яких створювач теми зароблятиме. Ваш сайт блокуватиметься пошуковими системами, а чищення шаблону займе кілька годин вичитування коду.

Поділитися з друзями

Deltahost
Deltahost - Facebook