Як дізнатися, коли подовжувати реєстрацію домену?

Як дізнатися, коли подовжувати реєстрацію домену?

Оренда серверів DELTAHOST Питання та відповіді Як дізнатися, коли подовжувати реєстрацію домену?

Для отримання докладної інформації про домен простіше і швидше за все скористатися однією з безкоштовних on-line послуг Whois.

  1. Заходимо на сторінку Whois.
  2. Вводимо ім'я домену та натискаємо кнопку "Перевірити".
  3. В отриманій інформації шукаємо поле "Expiration Date" або "paid-till". Залежно від реєстратора інформація може показуватися по-різному. Це і буде дата до якої продовжено доменне ім'я.

Рекомендуємо подбати про подовження реєстрації доменного імені заздалегідь, за кілька тижнів до закінчення терміну реєстрації.

Що буде, якщо домен не подовжити?

Якщо Ви не подовжили реєстрацію доменного імені вчасно, делегування домену (робота домену) припиняється. Настає період очікування, який зазвичай становить 30 днів. У цей період ви можете продовжити реєстрацію, після чого робота домену відновитися. Інші операції з доменом у цей період не доступні. Якщо по закінченню цього періоду реєстрація доменного імені не була продовжена, домен стає доступним для реєстрації іншим особам.

Чи можна повернути домен, якщо його купив хтось інший?

Якщо доменне ім'я було куплено кимось іншим, то єдиний шанс повернути його - це вступити в прямі перемови з нинішнім власником доменного імені і спробувати викупити його назад. Однак ви повинні розуміти, що ціна такої угоди буде значно відрізнятися від вартості реєстрації або продовження доменного імені у реєстратора.

Поділитися з друзями

Deltahost
Deltahost - Facebook