Як підключитися до сервера через віддалений робочий стіл (RDP)?

Як підключитися до сервера через віддалений робочий стіл (RDP)?

Оренда серверів DELTAHOST Питання та відповіді Як підключитися до сервера через віддалений робочий стіл (RDP)?

Для віддаленого управління Windows сервером існує стандартний протокол RDP (Remote Desktop Protocol) і програма-клієнт для підключення до сервера.

Що таке RDP клієнт?

RDP клієнт - вбудована в ОС Windows програма, що дозволяє підключиться до віддаленого робочого столу Windows сервера по протоколу RDP (Remote Desktop Protocol).

Запуск RDP клієнта під Windows

RDP клієнт встановлений у всіх ОС Windows, починаючи з Windows XP. Для запуску:

  1. Перейдіть в меню "Пуск" і знайдіть програму "Підключення до віддаленого робочого столу". Зазвичай вона знаходиться в "Стандартні - Windows". Ви можете скористатися пошуком. Також можна запустити програму "Підключення до віддаленого робочого столу", виконавши команду "mstsc.exe"
  2. Дочекайтеся поки програма запуститися і запросить адреса комп'ютера для підключення.
  3. Введіть адресу підключення, порт і натисніть кнопку "Підключити".
RDP

Можливі помилки при підключенні і варіанти їх усунення

При використанні віддаленого підключення можливі складнощі. Ось деякі з найбільш частих помилок:

  1. Проблеми зв'язку. Доступ до сервера не стабільний або відсутній взагалі через проблеми з провайдером Інтернет. Також можливі короткочасні розриви з'єднання, якщо ви використовуєте мобільний Інтернет.
  2. Сервер вимкнений. З якихось причин сервер вимкнений або завис. В цьому випадку можна скористатися аварійної консоллю для відновлення працездатності сервера.
  3. Проблеми у налаштуваннях брандмауера (firewall). Якщо ви самостійно змінюєте налаштування безпеки на сервері, будьте уважні з з налаштуваннями, які стосуються RDP. Зверніть увагу, що для підвищення безпеки номер порту відрізняється від стандартного.

Можуть виникнути й інші помилки, наприклад, пов'язані з ліцензуванням. У цьому випадку ви отримаєте повідомлення з описом помилки.

Поділитися з друзями

Deltahost
Deltahost - Facebook